Kan Gölü Yorumları

Kan Gölü filmi detayları

R

@rechtsenwalt

1 ay önce

10 / 10

Süper ötesi, çalkantılı sürükleyici ve en önemlisi ana bacı sövdüren film.
İzlerken duvarları yumrukluyordum. İntikamın ve şiddetin her türlüsünün barbarca olduğunu savunurken pamuk şeker dışkılayan, unicorn jokeyi bireylerin izlemesini barışçıl şekilde öneririm :D

@ege_undag

3 ay önce

6.6 / 10

Çok uyuz film valla ama heyecanlı da bir yandan

@yorgun_nihilist

7 yıl önce

7.5 / 10

Klasik korku filmlerindeki gibi başlayan ama özgün bir şekilde biten film,umut tacirliği yapar ve ama umut vermez.

Deli dolu dünyayı gezelim,sevişelim tipindeki bir çiftin dünyada gidilecek başka bir yer yokmuş gibi hadi terk edilmiş, yokluk içindeki bir göl kenarında kamp kuralım bakalım başımıza neler gelecek demesiyle klişenin dibindedir,atışmalı,tartışmalı bir güne ve pislik tiplere rağmen ertesi gece aynı yerde bir daha kalmak istemeler filanda filmin zayıf kısımları, dürüst vatandaş imajıyla insanların evinin odalarına kadar girmeler,çatıdan atlamalar vs.

önce steve'nin hepsinin hakkından geleceğini o ölünce de Jenny'nin tüm çocuk grubu mahvedeceğini düşünüyorsun,arada öldürdüğü iki kişi de grup içindeki silik nisbeten masum tipler asıl psikopatın öldürülememesi ve sığındığın evin çocukların ailesi olması ve filmin finalinde banyo süprizi bu filmi benzerlerinden ayırıyor.

@consuela

8 yıl önce

6.2 / 10

Konu itibariyle Ils'e benziyor ama o kadar etkileyici değil. Kaçmaca kovalamacanın hüküm sürdüğü vasat bir gerilim filmi. Vakit kaybı olmasa da size fazla bir şey kattığını söyleyemem. Çocukların şiddet uyguladığı filmler yetişkinlere oranla daha fazla kanı dondurur, sanırım bu da çocukların masum kalması gereken canlılar olması gerekirken aslında bu kadar cani olabileceklerini de içten içe bilmemizden ötürüdür.

@okgokg

8 yıl önce

6.8 / 10

Film verdiği mesaj doğrultusunda biraz düşündürüyor. Genel olarak güzel bir filmdi. Boş vaktiniz varsa izlenilebilir.

@tupac

9 yıl önce

6 / 10

Filmdeki fuckları çıkarsak 10 dakika falan kalır .

@ksantippe

9 yıl önce

filmi dün seyretmiş olmama rağmen hala sinirlerim bozuk... Aklıma her geldiğindede sinirlerim bozulmaya devam edecektir o garantiyi hissediyorum..zaten İngiltere'deyken nefret ederdim 10-16 yaş grubundan hele kuzey aksanlı fuck a fok diyenlerden.. iyice tiksindim gayrıı.. tüm bu sinir harbine rağmen izlemeyin diyemem.. film amacına ulaşıyor sonunda..
B

@biberim

10 yıl önce

7.5 / 10

izledim ancak izledikten sonra moralimin bozulmasına sebep olan bir filmdi.sonu benim psikolojimi bozdu diyebilirim. mbaran arkadaşında dediği gibi moralinizi bozmak istiyor iseniz izleyebilirsiniz.
M

@mbaran

10 yıl önce

1 / 10

Durduk yere canınızı sıkıp moralinizi bozmak istiyorsanız izleyin.

Erkek iseniz, body çalışmanın gerekliliğini sorguluyorsanz izleyin.

çocuksanız izlemeyin.

@kabanbay

10 yıl önce

7.5 / 10

izlenesi güzel filmdir.Denilenlere inanmayın, abuk sabuk sanat olmayan kan,şiddet içeren süper finalli,sürükleyici hoş bir filmdir.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL