Tropik Fırtına Yorumları

Tropik Fırtına filmi detayları

M

@minase21

2 ay önce

6 / 10

Yorumlar da filmi kötüleyenler olmus absurd komediden anlamadıkları belli çok aman aman olmasada güzel eglenceli güldüren bi filmdi pişman etmez

@act

10 yıl önce

Platoon, We Were Soldiers veya Apocalypse Now'dan sonra izlendiğinde ''tuhaf'' bir etki bırakabilir. Bahsi geçen filmlerdeki etkileyici anlatımlar sonucu oluşan algınız değişebilir.

Evet, inşa edilmiş bazı düşüncelerin tersine çalışan komik ve eğlenceli bir gönderme.
Safça yaklaşırsak, adeta ''karşı algı operasyonu'' filmi gibi.

En çok güldüğüm kısım ise ''These men do not fear death.'' cümlesi ile şaşkınlığını ifade eden adamın olduğu sahne.
Ancak Satan's Alley de es geçilmemesi gerekenlerden.

@abakkal

12 yıl önce

Müthiş eğlenceli devasa kadrolu ağır Hollywood yıldızı taşlamalı bir filmdir fikrimce...

Hatta az biraz underrated olduğunu bile düşünürüm...

Ha bi de Tom Cruise ve Downey Jr. alıp yürür, tutamazsınız çoğu sahnede...

@vfv

12 yıl önce

Çok öenmli oyuncuların rol aldığı hem komedi hem aksiyon türünün bir birine süper bir şekilde kenetlendiği başarılı bir film. Robert downey bu ne hal demedim değil :)

@lowen

14 yıl önce

7.3 / 10

Zaman zaman oldukça eğlenceli,zaman zaman da temponun çok düştüğü bir film olmuş..Ama sırf Jack Black'in kendini bağlattığı sahnedeki diyaloglar:),sonlara doğru Robert downey ve Ben Stiller'ın kimlik bulma arayışları hatırına bile izlenebilecek bir film..Final sahnesinde dans eden amcaya dikkatli gözlerle bakınız:)...Sinema dünyasına gönderilen ince mesajlarda filmin diğer bir güzelliği...

@vital87

14 yıl önce

1 / 10

Saf imdb mağdurlarıyız. Puanına kandık, oturduk başına. Nehre ulaşmalarına kadar zor dayandık.Yarıda bırakıp Cube filmine geçtik.Şimdiye kadar aldığımız en iyi karardı.Allah mizah yeteneği dağıtırken Ben Stiller denen yaratık nerede gizlenmiş?!

@yorgun_nihilist

14 yıl önce

2.7 / 10

maalesef 7.2 lik puanı hak edecek bir şey göremedim,çoğu sahneyi ileri alarak izledim,içim bayıldı tamam ironik bir film baya abartmış saçmalamışlar, kafası koparılmış askerin kanına parmak bandırıp yemek nedir lan.

@binus

14 yıl önce

4.6 / 10

İzlerken Ben Stiller filmi izliyorum diye izledim. hani gülmeyi filan bekledim ama absürdlüğünde bir dozu var...!

Bir tek o son sahne deki dans kısmında kendimi yerlere atmaktan zor aldım... Daha ilginci; film bittikten sonra oyuncuların isimlerigeçerkenTom Cruise görünce şok geçirdim. (izlemedenöncefilm hakkında bir şeyler okumamıştım) "allah allah! tom cruise hangisiydi" diye filmden karelere bile baktım o an... :)))

@havlayankuzu

15 yıl önce

6.8 / 10

Açıkçası oldukça sıkıcı bir parodi denemesi. Bolca göndermeyle yüklü. Ancak bu göndermeler, ortaya renkten yoksun bir film çıkmasını engelleyememiş. IMDB gazıyla bir yere kadar kendini götürüyor. Aslında, fragmanları izlerken epey umutlandım. Sıradışı bir çalışma geliyor gibi idi. Ancak, çocuk ters doğmuş. Önce kıçını görmüşüz. Ve inanın, kıçı yüzünden daha güzel bir filmdi.

Filmi oluşturan unsurlar birbirlerine "hayalet" bir öyküyle bağlanmış. Bu öykü, oldukça "saçma" bir temel üzerine bina ediliyor. Peki, bir absürt ortaya çıkarma çabası mı var ? O da yok, zira arada kendini o kadar ciddiye alıyor ki, bunu da diyemiyorum.

Filmin tek iyi yanı, Hollywood dünyasına yolladığı taşlardı. Ancak,seyirciden reaksiyon alabilecek fazla sahnesi yok. Bir komedi filmine göre fazla durağan ve donuk.

@bruce_parkus

16 yıl önce

7.5 / 10

ben stiller'dan eli yüzü düzgün, müthiş oyunculuklar barındıran ve güzel bir senaryoya sahip eğlenceli bir film. cast'ı bir yıldızlar topluluğu olmakla birlikte, robert downey jr., jack black ve tom cruise'dan ayrıca söz etmek lazım gelir diye düşünüyorum. özellikle en baştaki fake fragmanlar, panda mevzusu, tom cruise'un dans figürleriyle bezenmiş güzel kapanış jeneriği gülmekten yerlere yatıran sahneler. sinefiller bu bol gönderme dolu filmden oldukça zevk alacaklardır. arada görünüp kaybolan tobey maguire, jeniffer love hewitt, jon voight ve jason bateman gibi ünlüler de cabası. tabii nsyn'c grubundan lance bass'i de atlamak olmaz :)eğlenceli bir 100 dakika, setretmelik, keyif almalık, yer yer yüksek sesle kahkaha atmalık.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL