@warriorpoet

3 ay önce

Adalet hızlı olacak, dürüst olacak.

@heisenberg1

11 ay önce

10 / 10

Hugo Weaving'in maskenin ötesine geçtiği başyapıttır.

@nurisenrecper

1 yıl önce

Karantinaya alan 4 kişinin bürokrat ya da iş dünyasından olduğunu düşündüğüm bir film.Bu film insana bir tokat vuruyor.Film 2020 İngiltere'sinde geçiyor lakin ABD-Almanya ortak yapımı.Avrupa'daki ülkeleri hataya düşmemesi için halkını uyarıyor bence.Seçimini iyi yap.

@osmangungor

2 yıl önce

8.5 / 10

İzlemek için çok çok geç kaldığım bir film. Ama sebebi de o maskenin filmden sonraki yıllarda ergence kullanılması oldu diyebilirim. Filmin fikirlerinizde bi nebze de olsa değişiklik oluşturacağına eminim. Benim tavsiyem izlemeyen varsa daha fazla beklemeden izlesin.

8.5/10

@wersolame

2 yıl önce

abartıldığı kadar olan nadir filmlerden.

yazılacak her şey yazılmıştır hakkında sadece aşağıda verdiğim spoiler kısmı için yazıyorum bu satırları.

insanların parlemento binasına yürüdükleri askerlerin insanlara nişan almış beklediği kısımda en önde yürüyen insanları görmek her seferinde tüylerimi diken diken ediyor , ölüme doğru bir fikir bir özgürlük uğruna yürümek ... aynı buna benzer bir sahne alaycı kuş 1de de var. herkesin elini kalbine koyup kendine sorması gereken bir soru çıkıyor karşımıza "siz olsaydınız yapabilir miydiniz".

@seinfeld

2 yıl önce

Aşağıda da bahsedildiği gibi benim de izlemeyi ertelediğim filmlerden biriydi . Bana 1984 romanını anımsattı çok beğendim .

@lowen

5 yıl önce

7.8 / 10

Bu filmin ergenlerin oyuncağı olmasından mı nedir bilmiyorum, sürekli izlemeyi erteliyordum. Her yerde aynı maskeler, sağda solda filmden özlü sözler vs vs. filmden beni epeyce soğutmuştu.

Film beni oldukça şaşırtmayı başardı. Ciddi anlamda söyleyecek sözleri olan, bunu çok cesurca yapabilmiş bir film. Yani izleyeli neredeyse 1 ay oldu ama;

-'İnsanlar hükümetlerinden değil, hükümetler insanlardan korkmalı' konuşmasının geçtiği sahne hala sıkça aklıma geliyor. Bu dönemde izlemem benim için şans oldu bir bakıma, çok daha anlamlı oldu benim için.

@serkan-aydemir

5 yıl önce

10 / 10

Eee ne demişler bir film çekilir her yıl izlenmek için.

@camerman

5 yıl önce

8.5 / 10

Güzel, süper, harika bir film..Karizmatik maske etkileyici bir serüvene imza atıyor filmde..Keyf alarak izledim..
A

@anka-2

5 yıl önce

9 / 10

bir filmde olamsı gereken ne varsa fazlasıyla var. Muhteşem...
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL