@manuks yazdı...

Per, 06 Ara 2018, 23:44 (2 ay önce)

Yıl 2018, gözler yaşlı ve hala izliyoruz. Senden daha iyisi bilmem geldi mi? Benim için top bir animedir ve bu animeyi yer yer TRT1 yer yer de STAR TV yayınlamıştır. İlkokula giderken okul dönüşü hep heyecanla beklediğim bu anime , bende çok ayrı bir yer taşır. Şimdi o Ay Savaşçı'sının dönüşümünün taklidini yapan bir ben değilimdir herhalde?

@galadriel yazdı...

Cum, 06 Haz 2014, 21:56 (5 yıl önce)

az önce tesadüfen kidz anime kanalında denk geldim.hastasıydım bi zamanlar bu animenin.hala da çok severek izliyorum.her akşam 21:30 da yayınlanıyormuş.sevenleri kaçırmasın :)

@amip yazdı...

Sal, 16 Nis 2013, 19:54 (6 yıl önce)

9.4 / 10

çocukluğum bunla geçti benim ya,Okuldan koşa koşa gelir tv nın karşışına otururdum.Kendime Ay savaşçıları dosyası yapmıştım :) öyle güzel öyle tatlı.. Hala arada izliyorum.

@almeida yazdı...

Sal, 14 Haz 2011, 00:41 (8 yıl önce)

canım anime dizim benim netden izliyorum çokkkk mutluyum 5. sezon yayınlanıyor

@themis yazdı...

Sal, 15 Şub 2011, 13:41 (8 yıl önce)

Ahhh ahhh ben buna bayılırdım yahuu keşke verilse tekrarı vallahi yine izlerim zaten 1 kere izlediğimden o kadar zamandan sonra doğru düzgün bir şey kalmadı aklımda ama bayıla bayıla izlediğimi biliyorum.

Usagi nasıl bir karakterdi öyle :D o kızın gıcık edilmesi feci komik olurdu bir de oturup ağlaması vardı 2 gözü iki çeşme.Mamoru'yla dialogları ayrı bir olaydı zaten.:D

Bir deRei Hinovardı upuzun siyah saçlı Mars savaşçısı onu da ayrı severdim diğerlerinden :)GalibaUsagi'yle sürekli atışıyorlardı :D


Ayrıca evet bu çizgi filmde benim de unutamadığım bölüm tüm savaşçıların teker teker öldüğü sonunda Usagi'nin bir başına kaldığı bölümdü hala gözümün önündedir.Çocuk halimle ne üzülmüştüm ama :( Sonunda arkadaşlarının ruhları Usagi'ye yardım edip kötülüğü yeniyorlardı ve yanlış hatırlamıyorsam hiç biri ölmüyor tekrar eski hayatlarına dönüyordu bir nevi sezon finali gibiydi sanırım o bölüm :/

@tnetennba yazdı...

Çar, 19 Oca 2011, 21:22 (8 yıl önce)

10 / 10

Trt'de tekrar tekrar gösterseler de bu güzellikten mahrum kalmasak! diyorum ama bir tarafımda bu tekrarı istemiyor. Neden? Eh tabii devlet kanalı olduğu için her sahne kesilmiş, lezbiyenler, gayler gitmiş. Hatta kuzen olarak gösterilen Uranüs ve Neptün savaşçıları var. Lezbiyendi onlar, lezbiyen!!!

Ay savaşçısını türkçe dublajıyla izlediğim için(yıllarca) japoncayı hazmetmek zorladı beni. Diziye konsantre olamamış, gülmüştüm. Zaman geçtikçe "japonca/orjinal dil"e alıştım ve kaç yaşında olduğumu unutmuş olacağım ki çocukluğumda yaptığım "moon prism power make up" hareketlerini bir bir taklit etmeye başladım.

Ay savaşçısını, Usagi'yi çok sevsem de her zaman bir Venüs olmak istemişimdir. Zaten Minako Ay savaşçısı olarak tasarlanmış, daha sonra Usagi uygun görülmüştür. Bilemem, belki bunu hissettim de Venüs'e hayran oldum, ahah.

!---spoiler---!

!---spoiler---!

Tüm savaşçıların bir bir öldüğü bölümde çok ağlamıştım. :) Gerçi sürekli ölüyorlardı ha, o da var.

!---spoiler---!

!---spoiler---!

Hotaru ve Setsuna'ya ayrı hastayım.

@havlayankuzu yazdı...

Çar, 14 Tem 2010, 04:50 (9 yıl önce)

Usagi Tsukino'yu İlksen İlden seslendirirdi. İlksen'in sesi çok güzeldir. Cidden çok güzeldir.

Ben Minako Ainio'ya hasta olurdum. Venüs kraliçesiydi. Çok güzeldi,cidden çok güzeldi.

Çocukluk işte.

Hah burda da mangaları var,tamamı Türkçe,renkli ve resimli.
SPOILER

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL