Oyuncak Hikayesi 3 Yorumları

Oyuncak Hikayesi 3 filmi detayları

R

@rakunfilm

4 ay önce

8.1 / 10

Filmin kaçış sekansları tabii ki o eski İkinci Dünya Savaşı toplama kampından kaçış filmlerine göndermede bulunuyor ve filmin en eğlenceli anlarını yaratıyor. Fakat eğlence ve komedinin yanında bazı sahneler, çocuk sineması olarak yanlış bir biçimde değerlendirilen animasyon türünün de dışında bir sürü yetişkin filmde görünmeyen bir derinlik ve içtenliğe sahip. Mesela Woody ve arkadaşlarının çöp fırınına yaklaşırken verdikleri tepki, yılın en etkileyici sahnelerinden birini ortaya koyuyor. Filmin son sahnesi ise gerçekten yürek burkuyor.
Evet, Pixar yapacağını yaptı ve normalde bu noktaya geldiğinde bayatlaşması gereken bir franchise'ın üçüncü bölümüyle bile yılın en iyi filmlerinden birini yarattı.

@filmist

1 yıl önce

7.8 / 10

Sanki bir animasyon değil de normal bir film izler gibi izledim.
Özellikle bazı yerlerde adeta vurucu sahneleriyle hem hüzünlendiren aynı zamanda güldürmesiyle de duygudan duyguya sürüklemesi, vermek istediği mesajları da net ve sade bir şekilde vermesi ve bunuda izleyiciyi sıkmadan bunaltmadan yapması gerçekten mükemmel olmuş.
Çok uzun uzadıya yazmaya gerek yok derler ya 7’den 70’e diye işte bu animasyon tam buna yakışıyor.Her kesimden herkesin sıkılmadan zevkle izleyebileceği bir yapım.

@linquter

6 yıl önce

8 / 10

Şimdi bazanın altından action man'imi çıkarıp sarılacağım yapmayın :D Hala oyuncaklarını saklayanların bi çoğu ağlamıştır sanıyorum, serinin büyüklere en çok hitab edeni bu filmdir sanırım

@seko

8 yıl önce

Çocuk yaşta bi dolu oyuncağım vardı. Şimdi 4-5 tane arabam kaldı yeğenime arabalarımı verdiğim zaman içim sızlıyor bazen, sağa sola atmasına dayanamıyorum.

Serinin diğer filmlerinin espri kalitesi olarak biraz altında olsada yine kalitesi yerli yerinde duruyor.

Günümüzün düşüncesi olan özgürlük, demokrasi, gibi konuların üstünde durması hoş olmuş çocuklara anlatmak lazım bunları. Baskı yönetiminin üstesinden birlik olarak gelineceği filmin ruhuna uygun bir şekilde anlatılmış.
7

Puanım: 7

@morwen

8 yıl önce

Bu vakte kadar neredeymişim ben yahu dedirten film (: Son sahnede gözlerdeki hafif yaş ve ağız dolusu bir gülümseme defalarca izlenir ki bu (:
M

@mertaksu

8 yıl önce

9 / 10

Şu ana dek yapılmış en iyi animasyon serisinin final filmidir ve çocuk filmi falan değildir.

@raydin

9 yıl önce

Yoğun bir duygu seline kapılıp gidiyor insan. Ayrıca Totoro'yu burada görmek bana mutluluğun doruk noktasını yaşatmıştır.
D

@delarge

9 yıl önce

8.5 / 10

İlk filmin 15. yıldönümünde çıkan ilk dakikasından itibaren gözyaşlarına boğulabileceğiniz kadar duygusal, yerinizde oturamıyacağınız kadar heyecanlı, hiç düşmeyen temposu ve kahkaha bombardımanıyla mükemmel bir animasyon ve büyük bir başyapıt.Diğer filmlerde inanılmaz güzeldi ama burun farkıyla hem serinin en iyisi hemde sinema tarihinin en iyi iki animasyonundan biri. Heralde 70 yaşınada gelsem bu animasyon serisinden vazgeçmem 10/10

@yesilimtrak

10 yıl önce

Eşek kadar beni ağlattıkları için teşekkürler...

Ölüme el ele giderlerken ağladım evet!

Oyuncaklarıma bir merhaba desem mi ne(:

@pete_dunham

10 yıl önce

Çok etkileyici bir filmdi.Dostluk teması çok iyi işlenmiş yer yer eğlendiren yer yer duygulandıran bir filmdi.İzlerken çok hoş vakit geçireceğnizden eminim.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL