The Boys Yorumları

The Boys dizisi detayları

@rinustalarin

1 ay önce

8.4 / 10

Urban ve Starr...

Siz ne güzel arch enemy oluyorsunuz öyle. Birinizi LOTR’dan, birinizi Banshee’den tanıdık. Çok daha fazlasıymışsınız.

Dizi... SERT :)

@arkturomeda

2 ay önce

6.8 / 10

Harika oyunculuklar ve bence özgün bir şekilde başlayan bir senaryoya sahip. Absürt komedi aynı zamanda. Ama bir yerden sonra ve özellikle bazı bölümlerde çok zorlamışlar, şiddet var kan var anladık... Bir de sonu güzeldi bence iyi bağlanmış ama çok uzundu böyle bir sona bağlanması için. Bir yerden sonra koptum senaryodan

@wingsofgod

3 ay önce

8.1 / 10

filmdeki olay örgüsünü, saçma ve gereksiz uzun diyaloglar bölüyor diğer kısımları iyiydi.

iki sezon, tüm bölümleri 22 saatte bitirdim .

@snijeg

3 ay önce

s2e4. daha izlemeyeceğim çünkü Homelander’ı izlemeyi midem kaldırmıyor artık. Butcher, Frenchie sizi unutmayacağım. sayonara.

@dylanatural

6 ay önce

9.1 / 10

izleyin izlettirin muhteşem dizi.Asla pişman olmazsınız.

@afalog

1 yıl önce

8.5 / 10

Beğendim ama fazla abartıldığını düşünüyorum. Bütçeli bir dizi, oyunculuklar ve efektler başarılıydı. 10/10 bir dizi değil ama kesinlikle 10/8!

@sira

1 yıl önce

9 / 10

süper bir dizi bir solukta izlenir:) sürükleyici ,yer yer esprili sahnelerin olduğu bir dizi olmuş. ara ara göndermeler yapılmış(matrix ,spice girls :))) ben bayıldım izleyin derim:)

@asdf_13

1 yıl önce

7.6 / 10

Özellikle farklı bir süperkahraman hikayesi arayanlar için ideal. Fakat şuan 9.0 olan imdb puanına ve internetteki abartılı yorumlara kanarak kusursuz bir dizi beklentisine girmeyin.

Özgün bir hikayeye ve Homelander adında çok orjinal bir karaktere sahip. Efektler sırıtmasa da bazı dövüş sahneleri pek başarılı değil. Özellikle Maeve’nin iki zırto ile antreman yaptığı sahne çok kötüydü. Bunun dışında yine ’eski süt çocuğunun kabuğundan çıkması’ alt metni içeriyor. Bu hikaye çok klişe olmasına rağmen usanmadan sıkılmadan yine başka bir versiyonunu izliyoruz malesef.

10 üzerinden en fazla 8 lik dizi. Bunu bilerek izleyin. Bu hype’çılar yüzünden beklentiye girip hiçbir şeyi beğenemiyorum. Siz öyle yapmayın.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL