Yönetmen
|
Juan José Campanella
|
Senarist
|
Juan José Campanella
Eduardo Sacheri
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roman
|
Eduardo Sacheri
|
Diğer
|
Florence Alexandre
, Winnie Baert
, Alexandra Faussier
, María Guisado
, Gerardo Herrero
, David Magdael
, Carmen Martínez Rebé
, Curro Muñoz
, Carolina Urbieta
|
Yardımcı Butafor
|
Augusto Latorraca
, Ariel Frias
|
Set Yapımcısı
|
Federico Posternak
|
Elektrikçi
|
Jaime Muschietti
|
Kast Asistanı
|
Sebastián Mogordoy
, Ileana Rippel
|
Simülasyon ve Efekt Sanatçısı
|
Horacio Mendoza
|
Dublörler
|
Federico Cueva
|
Mekan Yöneticisi
|
Diego Igartua
|
Set Tasarımı
|
Juan Cavia
|
Editoryal Hizmetler
|
Elena Araco
, Francisco Freixa
, Miguel P. Gilaberte
, María Merediz
, Guillermo Peña Jr.
, Jorge Russo
|
Kostüm Sorumlusu
|
Soledad Muñiz
, María Navarro
, Natalia Rocca
|
Kamera Teknisyeni
|
Maria Antolini
, Daniel Hermo
, María Fernanda Mallo
, Jaime Muschietti
, Matías Nicolás
, Federico Rivarés
, Miguel Caram
, Marcos Hastrup
|
Görsel Efektler
|
Demián Astur
, Pablo José Fuertes
, Marcelo G. García
, Romina Lareu
, Martin López Funes
, Juan Olivares
, Ignacio Suárez Rubio
, Rodrigo S. Tomasso
, Marcelo Santiago Yañes
, Horacio Mendoza
|
Özel Efektler
|
Federico Cueva
, Cecilia Larrea
, Alex Mathews
, Nicolás Rodríguez-Villar
|
İkinci Birim
|
Fernando Alcalde
|
Set
|
Daniel Hermo
, Juan Alejo Fernandez
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Juan José Fernández
|
Makyaj Sorumlusu
|
Fernanda Cacivio
, Osvaldo Esperón
, Araceli Farace
, Eduardo Poli
, Norberto Poli
, Lucila Robirosa
|
Diyalog Editörü
|
Cecilia Pérez Riveros
|
Ressam
|
Cristian Fernandez
, Sol Soto
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Glenda Heevel
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Marisol Freites
|
Animasyon
|
Mauro F. Serei
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Milagros Hormazábal
|
Boom Operatörü
|
Santiago Morone
, Boris Piñero
|
Ses Mikseri
|
Rubén Piputto Santos
|
Dış Sesler Editörü
|
Bechen de Loredo
|
Yer Seçici
|
Federico Noejovich
|
VFX Sanatçısı
|
Demián Astur
, Matias Ezequiel Mastrogiano
, Roberto J. Sanchez
, Alejandro Taylor
|
Yardımcı Yönetmen
|
Fernando Alcalde
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Laura Guaragna
|
Kameraman
|
Miguel Caram
|
1. Kamera Asistanı
|
Matías Nicolás
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Carlos Garrido
|
Operasyon Yöneticisi
|
Muriel Cabeza
, Federico Posternak
|
Sinematografi
|
Félix Monti
|
Yapımcı
|
Juan José Campanella
, Mariela Besuievsky
, Carolina Urbieta
|
Ses efektleri Editörü
|
Gonzalo Matijas
|
Dublörler Koordinatörü
|
Federico Cueva
, Marcelo Firmano
|
Makyaj Sanatçısı
|
Lucila Robirosa
|
Makyaj Efektleri
|
Alex Mathews
|
Dijital Ortam
|
Miguel P. Gilaberte
|
Dolby Danışmanı
|
Ricardo Viñas
, Jaume Puig
|
Görüntü Yönetmeni
|
Félix Monti
|
Ses Editörü
|
Muriel Cabeza
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Rodrigo S. Tomasso
|
Yapım Yöneticisi
|
Federico Posternak
, Muriel Cabeza
|
Kostüm Tasarımı
|
Cecilia Monti
|
Sanat Yönetimi
|
Marcelo Pont Vergés
, Juan Cavia
, Flor Colombatti
, Juan Giribaldi
, Laura Guaragna
, Augusto Latorraca
, Jorge Sesán
, Mariano Vera
|
Oyuncu Seçimi
|
Walter Rippell
, Sebastián Mogordoy
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Federico Jusid
, Emilio Kauderer
|
Editör
|
Juan José Campanella
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Federico Cueva
, Marcelo Firmano
|
Yazar
|
David Magdael
|
Yönetici yapımcı
|
Gerardo Herrero
, Vanessa Ragone
|
Senaryo Süpervizörü
|
Valeria Pivato
|
Üretim Hizmetleri
|
Mariela Besuievsky
, Juan José Campanella
, Gerardo Herrero
, Axel Kuschevatzky
, Vanessa Ragone
, Federico Posternak
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Marcelo G. García
|
Işık Şefi
|
Daniel Hermo
|
Terzi
|
María Navarro
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Natalia Rocca
|
Müzik Editörü
|
Anele Onyekwere
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Juan Giribaldi
|
Ortak Yapımcı
|
Axel Kuschevatzky
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Flor Colombatti
|
Kuaför
|
Osvaldo Esperón
|
Ses
|
José Luis Díaz
, José E. Caldararo
, Vicente D'Elia
, Bechen de Loredo
, Leandro de Loredo
, Carlos Garrido
, Diego Garrido
, Esteban Golubicki
, Gonzalo Matijas
, James A. Puig
, Francisco Rizzi
, Ricardo Viñas
|
Set Fotoğrafçısı
|
Maria Antolini
|
Teşekkürler
|
Aída Bortnik
, Ricardo Freixa
, Félix Monti
|
Yardımcı Editör
|
Francisco Freixa
|
Müzik
|
Federico Jusid
, Vladislav Boyadjiev
, Gustavo Gini
, Sebastián Kauderer
, Anele Onyekwere
|
Genel
|
Jorge Sesán
, Juan José Campanella
, José E. Caldararo
, Esteban Golubicki
, Rodrigo S. Tomasso
, Eduardo Poli
, Martin López Funes
, Pablo José Fuertes
, Alex Mathews
, Francisco Rizzi
, Leandro de Loredo
, Vicente D'Elia
, Marcelo Firmano
, Cecilia Larrea
, María Navarro
, Araceli Farace
, Leonel Pazos Scioli
, Romina Lareu
, Marcelo Santiago Yañes
, Norberto Poli
, Soledad Muñiz
, Diego Igartua
, Marcos Hastrup
, Manuel Bullrich
, María Fernanda Mallo
, Ignacio Suárez Rubio
, Cecilia Jacquemin
, Mariela Aracena
, Fernanda Cacivio
, Juan Olivares
, Ignacio López Larsen
, Ariel Hernán Sotomayor
, Juan Pablo Anselmi
, Daniela Alvarado
, Guillermo Imsteyf
, Yolanda Hurtado
, Martin Rago
, Javier Alfonso
, Esther Barbini
, Mirta Castillo
, Oscar Rodríguez
, Mariela Andújar
, María Paz Antonino
, Gabriela d'Agostino
, Mora Guazzone
, Lucía Marachi Levy
, Cecilia Smith
, Juan Pablo Esquivel
, Lucas Amado
, Martín Batres
, Andrea Soledad San Martín
, Sebastián Osvaldo Vaina
, Mauricio Leon
, Silvana Vega
, Hernán Bressan
, Ezequiel Villanueva
, Guillermo Duckevich
, Daniela Yawien
|