Yarısında İzlemeyi Bıraktığımız Filmler

argo, ayakta kal, kutsal damacana dracula
İzlediğim filmleri ne kadar beğenmesem de tamamlarım. Ancak geçen sene İstanbul Film Festivali'nde The Loneliest Planet'a gitmiştim. Yönetmeni de oradaydı, filmden önce konuştu falan. Filmi yarılamadan insanlar kaçmaya başladı. Ben de inanılmaz sıkılıyordum. Ben bile çıkmayı düşündüm ancak aklımda orada oturan yönetmen geldi ve üzülmesin diye, ayıp olmasın diye filmi tamamladım. Yani yönetmen orada olmasaydı yarıda bıraktığım tek film olacaktı.

Bu film festivalde En İyi Yabancı Film ödülünü aldı...
Sanırım sadece Land Of The Dead.

Çok sıkılmıştım.
Filmleri genelde yarıda bırakmam, bu onlara duyduğum saygıdandır. Fakat, bazen öyle filmler çıkabiliyor ki karşınıza yarım bırakıyorsunuz mecburiyetten. Ya gözleriniz dayanamıyor, ya mideniz, ya da beyniniz. Bu tür filmlere örnek olarak aklıma ilk gelen film La Meute'dir. Türkçe ismi Ölüm çiftliğiydi diye hatırlıyorum. Başından kalkıp 3 saat sonra devam etmiştim, o kadar sıkıcıydı. İlk aklıma gelen bu oldu, birkaç tane daha var kesin fakat hatırlayamadım.
Abraham Lincoln: Vampir Avcısı

Uykum geldi, uyudum. Devam etcem yani.
bn yarısına gelmeden bırakırım, bırakırsam eğer..

sonu başından belli olan filmler olur bu genelde..
http://www.filimadami.com/film/23141/wrecked/

---spoiler---

adrien brody oynadığı için gitmiştim ama filmin ilk yarısında gerçekten hiçbir şey olmadı, adamın arabada oturmasını izledik. kalanını da izlemedim zaten.

---spoiler---
a moment to remember denen bir şeyi yarıda bıraktım.Kabus gibiydi.
genelde cok sabirliyimdir.filmlere saygi gostermek icin elimden geleni yaparim.amaaa before the devil knows you are dead filminde brz da sinemada izledigim arkadaslarimin etkisiyle cikmistik.belki tek basima olsam cikmazdim ama bu filmi ben hiiiic sevemedim!

http://www.filimadami.com/film/827/before-the-devil-knows-youre-dead/
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL