Yarısında İzlemeyi Bıraktığımız Filmler

ben de filmi ısrarla bitirenlerdenim. ama şimdiye kadar 3 tane filmi bilerek ve isteyerek yarıda bıraktım ve bir süre bekledim diğer yarısını sonra seyrettim.

kutsal direniş

bir kadının portresi

diğerini hatırlamıyorum..
cok, coook var benim.. ( huysuz ve uykucu oldugum icin olsa gerek)en son Sanger fran andra vaningen / Songs from the Second
genelde yarısında bıraktığım film azdır.fakat hatırladığım kadarıyla şunlar daraltmış,kendilerini kapattırmıştır;

love actually,

gnomes and trolls: the secret chamber,

the city of lost children,

the secret of moonacre,

mr. beans's holiday,

ocean's twelve,

gibi.
the dark knight. Telefona bakmak için salondan çıktım, çıkış o çıkış. Bir süre sonra evde izleyeyim dedim onda da uyumuşum. (izlerken uyuduğum tek filmdir.)
az önce tv de yayınlanan pompei adlı filme şöyle bir bakıp bıraktım. savaş sahnesinde arka plandaki askerler kameraya bakarak sadece kılıçlarını birbirine vuruyorlardı. bir tane asker kılıcı bir adamın gövdesine soktu. çıkardığında ne kan vardı ne de başka bir şey. tertemiz. o nedenle izlememenin daha iyi olacağına karar verdim.bir de hayatımda ilk kez bir festival filminde çok arada oturduğum için kalkamamam nedeniyle 'kör domuz uçmak istiyor' filminde uyumuştum. hem uyumayıp hem de çıkmayan insanlar nasıl izledi o filmi hala anlayabilmiş değilim.
benim aklımda hep nefret ettiğim filmler olarak kalmışlardır ama diğer yarılarını izlemediğim için hep kayıtsız kalırım bu filmlere. bi film beni bir saat boyunca çekmiyorsa ikinci bölümü merakla beklerim, ama bi film beni bir saat boyunca itiyorsa ikinci bölümü beklemem. zamansızlıktan sadece ilk yarısını izleyebildiğim filmler dışında yarıda bıraktığım filmler;

As Good as It Gets

2001: A Space Odyssey

Lat den ratte komma in

C.R.A.Z.Y.

Man on the Moon

The Reader

Little Children

Bana Şans Dile (tüm zamanların en berbat filmi olabilir)
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL