7.9

235 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.1 (470.355 OY)

KONUSU

Yakın gelecekte yaşlanmış ve yorgun olan Wolverine ve Professor X, Meksika sınırında saklanmaktadır. Fakat Logan'ın dünyadan gizlenmesi ve mirası, karanlık güçler tarafından takip edilen genç bir mutant geldiğinde sona erer. Şimdi Wolverine'de genç bir kadın klonunu Nathanial Essex'in liderliğindeki kötü bir organizasyondan korumalıdır.

Logan Howlet...

Charles Xavi...

Laura Kinney...

Donald Pierce

Dr. Zander Rice

Laura (double)

Will Munson

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (27)

@holyghost90 yazdı...

Cmt, 04 Kas 2017, 23:43 (7 ay önce)

7.2 / 10

Bu filmdeki wolverine imajını daha çok beğendim.Film ilk başlarda pek sarmadı açıkçası ama ilerledikçe 2 tencere patlamış mısırı nasıl bitirdiğimi anlamadım.

@ed-crane yazdı...

Cmt, 02 Eyl 2017, 23:20 (9 ay önce)

marvel dünyasına özel  ilgi duyanlara diyecek sözüm yok ama ben gibi x men mutantlar dan öte birşey bilmiyorsanız fazla beğenmeyebilirsiniz. wolverincik gelecek vadediyor.taytlı bir süper kahramana gönderme yaptılar sanki . mevzuya uzak olunca anlaşılmıyor pek. :)

@vfv yazdı...

Sal, 29 Ağu 2017, 10:28 (9 ay önce)

Harika bir filmdi. Hatta bu kadar iyi bir film beklemiyordum. Öncelikle şunu belirtmeliyim bu tam bir yönetmen James Mangold başarısıdır. Diğer Filmlere göre daha farklı bir atmosfere sahip bir film ve daha farklı duyguları hissetmemi sağladı diğer filmlere göre. Bu yüzden serinin diğer filmlerine göre bu filmin farklı bir noktaya konması gerektiğini düşünüyorum. James Mangold o kadar efsane bir yönetmen ki 3:10 to yuma ve identity filmlerini izlemeniz bile bunu bilmeniz için yeterli olur. Bu yüzden seriye farklılık katması açısından Yönetmen seçiminin yerinde oldugunu düşünüyorum. Logan filmiyle Hug Jackman Wolverin karakterine malesef veda etti. Belki bu kadarından vazgeçer umuyoruz. Çünkü Wolverin sinema tarihinin en kalıcı karakterlerinden biri. Farklı bir zaman da geçen yeni bir film yapılabilir. Sonuçta Xmen serisi zaman olarak krolonojik bakımdan karman çorman oldu ama her serisinden daha mantıklı senaryolarla çıktı karşımıza. Tavsiye ederim... 10/ 8.0

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Logan filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Logan filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Logan filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER