Logan Yorumları

Logan filmi detayları

@emrhean

1 yıl önce

7 / 10

Oldukça zevkli zaman geçirdim ancak filmi izlerken biraz karamsarlaşıyorsun. Adamın sürekli sarhoş ve yorgunluğu seni de halsiz bırakıyor.

@hicbilemezsin

1 yıl önce

5 / 10

aksiyon filmi sevmeyen birisi olarak merak edip bir şans vermek istedim ve yine sevemedim

@naksidil

2 yıl önce

9 / 10

Canım Logan.. Joe Black de kabul edemediğim bir his gibi içime işledin. Senin sadece adamantium dan ibaret olduğunu zannedenler, seni nasıl anlayabilirler ki ..
D

@deniz_agnostik

4 yıl önce

8.8 / 10

Tek kelimeyle muhteşem bir filmdi. Fevkalde bir kurgusu olan ve inanılmaz iyi işlenmiş bir yapımdı. Kesinlikle izlemeye değer.

@ozan_taylan

4 yıl önce

Umarım mezarının üstündeki taşları yararak tekrar aramıza dönmez zira sonu gelmeyen şeyler kabak tadı verebilir.

@holyghost90

5 yıl önce

7.2 / 10

Bu filmdeki wolverine imajını daha çok beğendim.Film ilk başlarda pek sarmadı açıkçası ama ilerledikçe 2 tencere patlamış mısırı nasıl bitirdiğimi anlamadım.

@ed_crane

5 yıl önce

marvel dünyasına özel ilgi duyanlara diyecek sözüm yok ama ben gibi x men mutantlar dan öte birşey bilmiyorsanız fazla beğenmeyebilirsiniz. wolverincik gelecek vadediyor.taytlı bir süper kahramana gönderme yaptılar sanki . mevzuya uzak olunca anlaşılmıyor pek. :)

@vfv

5 yıl önce

Harika bir filmdi. Hatta bu kadar iyi bir film beklemiyordum. Öncelikle şunu belirtmeliyim bu tam bir yönetmen James Mangold başarısıdır. Diğer Filmlere göre daha farklı bir atmosfere sahip bir film ve daha farklı duyguları hissetmemi sağladı diğer filmlere göre. Bu yüzden serinin diğer filmlerine göre bu filmin farklı bir noktaya konması gerektiğini düşünüyorum. James Mangold o kadar efsane bir yönetmen ki 3:10 to yuma ve identity filmlerini izlemeniz bile bunu bilmeniz için yeterli olur. Bu yüzden seriye farklılık katması açısından Yönetmen seçiminin yerinde oldugunu düşünüyorum. Logan filmiyle Hug Jackman Wolverin karakterine malesef veda etti. Belki bu kadarından vazgeçer umuyoruz. Çünkü Wolverin sinema tarihinin en kalıcı karakterlerinden biri. Farklı bir zaman da geçen yeni bir film yapılabilir. Sonuçta Xmen serisi zaman olarak krolonojik bakımdan karman çorman oldu ama her serisinden daha mantıklı senaryolarla çıktı karşımıza. Tavsiye ederim... 10/ 8.0

@wolfgang23

6 yıl önce

ne demek izlemedim?!!!
K

@kahramansmt

6 yıl önce

8 / 10

güzel film işte izleyin

Adam ölmedi ölmedi en son kazığa oturdu :'(
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL