Yönetmen
|
James Mangold
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Jimi Ryan
, Walter 'Bud' Scott
, Brady McElroy
|
EPK Kameraman
|
Michael Fitzgerald
|
Dolly Sorumlusu
|
Joe Cassano
|
Hava Koordinatörü
|
Cory Fleming
|
Senaryo Koordinatörü
|
Aaron Wiener
|
3B Modeller
|
Preethi Venkateswaran
|
Post Prodüksiyon Danışmanlık
|
Anthony Dixon
|
Şoför
|
Gary L. Horton
|
Hayvan Eğitmeni
|
Cris Rankin
|
Animasyon
|
Andrew McCartney
, Duck Lee
, Jessica Zanetti
, Nicolas Torres
, Shaila Tobin
, Paul Zeke
, Anto Bond
, Russell Chou
, Victor Glushchenko
, Zac Overcash
, Andrew Park
|
Kuaför
|
Chase Heard
, Natalie Rose
|
Yapım Muhasebecisi
|
Sherry Kecskes
, Nicole Flowers
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Teresa Berus
, Chelsea Mirus
, Laura Dochtermann
|
Çevirmen
|
Andrés Moret Urdampilleta
|
Yapım Ses Mikseri
|
Paul Ledford
|
Yapım Koordinatörü
|
Lori Berlanga
, Kerri Smeltzer
, Bryan Schnitzer
|
İnşaat Koordinatörü
|
Steven DeSantis
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Mary Iannelli
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Rob Skuse
, Charley Gilleran
, Max Patrucco
, Jean-Paul Bernard
|
Dış Sesler Editörü
|
Matthew Harrison
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Beth Lipari
, Francesca Bradley
, Amelia Chen Miley
, Brittany A. Jones
, Karlee Fomalont
|
Işık Teknisyeni
|
Jonathan Terpstra
, Jordan Whaley
|
Perukçu
|
Khanh Trance
|
Terzi
|
Giselle Spence
|
Baş Kostümcü
|
Nora Phillips Pedersen
, Stuart Gordon Tribble
|
Set
|
Ted Gregg
, Joe Sökmen
, Ryan Chamberlain
, Nathan Fung
, Michael Feduccia
, Michael Koepke
, Kevin Luster
, Gael Whettnall
, Dan Wyssmann
, Nathan Hughes
|
Yer Seçici
|
Rebecca Puck Stair
, Rowan Stanland
, Ryan Schaetzle
, Matthew McLellan
, Cristal Jones
, Clark Deal
, Marie-Jeanne Orona
, Deborah Wakshull
, Ron Uribe
|
Boom Operatörü
|
Brian Maratea
, Steven Willer
|
Müzisyen
|
Matt Chamberlain
, Andrew Synowiec
, Wade Culbreath
|
1. Yardımcı Editör
|
Daniel M. Nussbaum
|
Dövüş Koreografı
|
Steven John Brown
|
Diğer
|
Ava Amundsen
, Stephen Apostolina
, Lori Berlanga
, David Berón
, Dorothy Blyskal
, T.J. Bryson
, Jerry Carville
, Sean Carville
, Bryan Chapman
, Chris Clinton
, Beverly Cole
, Bonnie Cook
, Trang Dang
, Dustin DellaVecchia
, Philip DeVay
, Taylor DiMarco
, Anthony Dixon
, Jackson Dobies
, Lucien Dodge
, Kevin Duran
, Samantha Ellison
, Ashley T. Farrell
, Rosemary Finney
, Bill Flaherty
, Nicole Flowers
, Alison J. Forest
, Julianne Gabert
, Pablo Gambetta
, Nicole Garcea
, John Garcia
, Mike Gomez
, Robert Guerrero
, Justin M. Hamilton
, Danielle Hartnett
, Courtney Hawkins
, David Heckel
, Brandon Hollyer
, Ozzy Inguanzo
, Marabina Jaimes
, Sherry Kecskes
, John Lavis
, Donna Lynn Leavy
, Kurt Leitner
, Susan Leslie
, Sal Lopez
, Debra Mark
, Shaun M. McGovern
, Julie McKinnon
, Mauricio Mendoza
, Zeus Mendoza
, David Michie
, Irving Milg
, Andrés Moret Urdampilleta
, Cassidy Naber
, Rick Negron
, Genesis Ochoa
, Arthur Ortiz
, Paul Pape
, Jess Platt
, Arnell Powell
, Josette Prevost
, Ben Pronsky
, Cris Rankin
, Tucker Robin
, Al Rodrigo
, Rachael M. Roth
, Aric Sabin
, Alexander Salazar
, Mark Sanchez
, Jadon Sand
, Cherlyn Schaefer
, Bryan Schnitzer
, Matt Sigloch
, Katie Silverman
, Kerri Smeltzer
, Delaney Rose Stein
, Nicki Stewart
, David Stickler
, Christina Stoltenberg
, Corina Sugarman
, Rosana Tomás
, Jodi Tripi
, Marcelo Tubert
, Jay Watt
, Stephen Daniel Wayne
, Matthew R. Williams
, Sid Yost
, Lynnanne Zager
, Ruth Zalduondo
, Cory Fleming
, Liberty Salinger
, Mario Telles
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Casey Duncan
, Gary L. Horton
, K. Emily Levine
, Brad Lips
, Robert J. Morton
, Edward O'Donnell
, Simon Rebis
|
Editoryal Hizmetler
|
Robert M. Barr
, John Berri
, Marisa Clayton
, Daniele Colombera
, Justin DeLong
, Anthony Dixon
, Jeremy-Voissem
, Kaylee Karlik
, Skip Kimball
, Daniel M. Nussbaum
, Carrie Oliver
, Tessa Rubin
, Mark Sahagun
, Chris Van Duyn
, Matt Landsman
, Emmanuel Manzanares
, Blake Simon
|
Kamera Teknisyeni
|
Austin Alward
, Joshua Anderson
, Michael Applebaum
, Dana Arnold
, Jason Augustin
, Russell Beard
, Jean-Paul Bernard
, Sean Brown
, Michael Burgess
, Joe Cassano
, Luke Cauthern
, Ryan Chamberlain
, Joseph V. Cicio
, Andy Clapp
, Daniele Colombera
, Arlen Cooke
, Ryan Creasy
, Morgan Davis
, Ferdinand Duplantier Jr.
, Christopher Duskin
, Michael Feduccia
, Jose Figueroa-Baez
, Chris Fisher
, Michael Fitzgerald
, Michael-Ryan Fletchall
, Nathan Fung
, Dan Furst
, Charley Gilleran
, Ted Gregg
, Jeff Griffith
, Mark Haas
, John Hamilton
, Kent Harvey
, Dallas Hollomon
, Richard T. Hoover
, Nathan Hughes
, Dana Hunt
, Lukasz Jogalla
, McKay Johnson
, Michael D. Kennedy
, Michael Koepke
, T. Sano Kwong
, Jeffrey Lamm
, Richard Landry
, Brandon Langlois
, Ronnie LeBlanc
, Kyle Lippincott
, Trevor Loomis
, Eduardo Losan
, Andy Luce
, David Luckenbach
, Kevin Luster
, Bryce Marshall
, Bradley Martin
, Ronald 'Ronnie' Martin
, Brady McElroy
, Trenton McRae
, John J. Moers
, Dan Moore
, Nick Nicolay
, Larry Nielsen
, Christopher Norris
, Jaim O'Neil
, Brad Oltmann
, Phedon Papamichael
, Max Patrucco
, Taylor L. Perry
, Nancy Piraquive
, Cody Pollock
, Christopher Raymond
, Daniel Remillard
, Ben Rothstein
, Nolan Rudi
, Andy Ryan
, Jimi Ryan
, Bily Salazar
, Derek A. Schwebel
, Walter 'Bud' Scott
, James Allen Sheppard
, Rob Skuse
, Basil Smith
, Patrick Sokley
, Joe Sökmen
, Jonathan Terpstra
, Stephen Vicari
, Jim Wayer
, Jordan Whaley
, Gael Whettnall
, Barry Williamson
, Dan Wyssmann
, Michael Zogleman
, Rio Noel Zumwalt
, Carter Lee Garrett
|
Ses
|
Roberto Dominguez Alegria
, Erik Altstadt
, James Ashwill
, Brian Bair
, David Betancourt
, Jim Brookshire
, Derek Casari
, Arif Chagla
, Jason Chiodo
, Jack Cucci
, John T. Cucci
, Teri E. Dorman
, Aidan Dykes
, Darryl L. Frank
, David Giammarco
, Tim Gomillion
, Laura Graham
, Matthew Harrison
, Tyler Heath
, Joe 'Primo' Heise
, Craig Henighan
, Glenn Humphries
, David Husby
, Doug Jackson
, Jesse Johnstone
, Mark LeBlanc
, Paul Ledford
, Wayne Lemmer
, Skip Longfellow
, David Lucarelli
, Anna MacKenzie
, Brian Maratea
, Paul Massey
, John Morris
, Brett Murray
, Dan O'Connell
, Erin Michael Rettig
, Tristan Rose
, Christine Sirois
, John Soukup
, Hamilton Sterling
, Donald Sylvester
, Pedro Sánchez Alonso
, Jon Vogl
, Steven Willer
, Evan J Haley
, Dan Walsh
|
İkinci Birim
|
Jason Altieri
, Rob Burgess
, Zack Earl Edwards
, Samuel Foster
, Dan Gutierrez
, Simeon Jones
, Josh McLaglen
, Michael Musteric
, David Stickler
, Spencer Taylor
, Garrett Warren
, Kristina Massie
|
Operasyon Yöneticisi
|
Joseph M. Caracciolo Jr.
, Jessica Derhammer
, Aaron Downing
, Gregory Earls
, Jason Pomerantz
, Dana Robin
|
Makyaj Sorumlusu
|
Richard Alonzo
, Ozzy Alvarez
, Michael Scott Baker
, Jonny Bullard
, Steve Buscaino
, Miki Caporusso
, Daniel Casillas
, Gloria Pasqua Casny
, Ken Diaz
, Christopher Evitt
, Rocky Faulkner
, Jerrad Gray
, Cindy Harlow
, Joel Harlow
, Chase Heard
, Jules Holdren
, Courtney Lether
, Donita Miller
, Ken Niederbaumer
, Bryan Perkal
, Natalie Shea Rose
, Sara Roybal
, Teresa Stone
, Rick Stratton
, Khanh Trance
, Adam Walls
, Amy Wood
, Bailey Domke
, Karri Farris
, Rob Hinderstein
, Ashlynne Padilla
, Cristina Patterson
, Brian Penikas
, Karen Romero
, Remi Savva
, Robert Smithson
, Patricia Greer
|
Yapım Sanatçısı
|
François Audouy
|
Sinematografi
|
John Mathieson
|
Müzik
|
Marco Beltrami
, Pete Anthony
, Ted Caplan
, Matt Chamberlain
, Meredith Crawford
, Wade Culbreath
, Candy Emberley
, Peter Erskine
, Rossano Galante
, Jeff Gartenbaum
, M.B. Gordy
, Scott Hosfeld
, Randy Kerber
, John Kurlander
, Tyson Lozensky
, Dana Niu
, Victor Pesavento
, Brandon Roberts
, Annie Rosevear
, Peter Rotter
, Buck Sanders
, Andrew Synowiec
, Marcus Trumpp
, Simone Vitucci
, Joe Zimmerman
, Anton Monsted
, Darrin McCann
, Alan Kaplan
|
Üretim Hizmetleri
|
Joseph M. Caracciolo Jr.
, Simon Kinberg
, Stan Lee
, James Mangold
, Josh McLaglen
, Hutch Parker
, Dana Robin
, Lauren Shuler Donner
, Kurt Williams
|
VFX Sanatçısı
|
Adrien Flanquart
|
Hayvan Koordinatörü
|
Sid Yost
|
İnşaat Formeni
|
Jeremy Johnson
|
Teşekkürler
|
Dave Cockrum
, John Byrne
, Chris Claremont
, Craig Kyle
, Marjorie Liu
, Alexander Mackendrick
, John Romita, Sr.
, Marc Silvestri
, Roy Thomas
, Len Wein
, Siddhartha Mukherjee
|
Yardımcı Butafor
|
Patrick Russo
|
Jenerik Mühendisi
|
Jeff Gartenbaum
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Tessa Rubin
|
Dijital Efekt Yapımcısı
|
McKay Johnson
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Brittany Dewees
|
Özel Efektler
|
Erdwin J. Clausen Jr.
, Scott Dwyer
, Molly Federline
, Skylar Gorrell
, Matthew James Kutcher
, Stephen Meagher
, Garry Cooper
, Dino Doane
, Garry Elmendorf
, Jack Flynn
, Scott Garcia
, Matthew Brady Harris
, Michael W. Hoban
, Mik Kastner
, RIP Odebralski
, Ricky Pratt
, Michael Rifkin
, Carlos Savant
, Jerami Cruise
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Jonathan Lheureux
, Robert J. Moore Jr.
, Alejandra Tovar
|
Set Dekorasyon Koordinatörü
|
Aimee Huber
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Marian Gay
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Michael Musteric
|
Yardımcı Editör
|
Zach Marshall
, Matt Landsman
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Garry Elmendorf
|
Senaryo
|
James Mangold
, Scott Frank
, Michael Green
|
VFX Sanatçısı
|
Jeffrey Kalmus
|
Eş Yapımcı
|
Dana Robin
, Kurt Williams
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Dustin DellaVecchia
, Trang Dang
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Julianne Gabert
, Johnny Gidcomb
|
Kast Asistanı
|
Adam Stephenson
, Rebecca Llorella
, Andreya Lynham
, Rosemary Finney
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Chas Jarrett
, Berj Bannayan
, Doug Spilatro
, Anthony Smith
, Keith Sellers
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Cindy M. Ichikawa
|
Orkestra Şefi
|
Dana Niu
, Pete Anthony
, Rossano Galante
, Mark Graham
|
Sanat Yönetimi
|
Luke Freeborn
, Scott Plauche
, Jordan Ferrer
, Chris Farmer
, Luis F. Aguilar
, Joe Barden
, Derek Bensonhaver
, Zachary Berger
, Simonette Berry
, Charles Bodenheimer
, Gail Briant
, Jill Broadfoot
, Fritz Buckley
, Katie Bulla
, Ardy Brent Carlson
, Stephanie Charbonneau
, Rick Chavez
, John Coven
, Tim DeLuca
, Steven DeSantis
, Derek Devers
, Ralph Diaz
, Russ Doyle
, Will Eastin
, Robert Elliott-Barry
, Eric Gallegos
, Matthew Gatlin
, Marian Gay
, Paul Giglione
, Justin Gonzales
, Severino Gonzales
, Edon Guraziu
, Jeremy Hader
, Steven Hanks
, Gabriel Hardman
, Claire Hassig
, Jeff Hinds
, Aimee Huber
, Cindy M. Ichikawa
, Benton Jew
, Bradford Johnson
, Jeremy Johnson
, Roger Johnson
, Billy 'Jilly Bones' Jones
, J.P. Jones
, Nitin S Kale
, Christina Eunji Kim
, Lisa M. Kittredge-Rodriguez
, Maureen Kropf
, Vince LeBlanc
, Nicole Reed LeFevre
, Ken Lewis Jr.
, Andrew H. Lewis
, Jonathan Lheureux
, Adrian Lobato
, Kevin Loo
, Landon Lott
, Elizabeth Lynch
, Ryan MacLachlan
, Henry McGee
, Robert J. Moore Jr.
, Christopher Morente
, Amy Morrison
, Jason Oertling
, Jesse Michael Owen
, Paul Ozzimo
, Jed Pendergrass
, Jonathan Perkins
, Nick Pugh
, Joe Quesada
, Steffen Reichstadt
, Eileen Reynolds
, Rudi Rossiter
, Patrick Russo
, George Sanchez
, John Sanchez
, Carlos Savant
, Walter Schneider
, Adrian Segura
, Aaron Sims
, Ember Soberman
, Robert St. Laurent
, Jessica Stumpf
, Joshua Swanson
, Dionisio Tafoya
, Adam Teschel
, Alejandra Tovar
, John Trapp
, Marc Vena
, Eve Ventrue
, Trinh Vu
, Brian A. Waits
, Nicholas D. Ward
, Ashley Wetwiski
, Greg White
, Robert Wilson Jr.
, Ted Wolff
, Durel Yates
, Matt Zaff
, Niko Zahlten
, Armin J. Zellers
, Joe Studzinski
, Markus Wittman
, Sam Lothridge
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Joel Harlow
|
Dublörler Koordinatörü
|
Gary Hymes
, Garrett Warren
, Kurt D. Lott
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Chris Farmer
|
İlave Müzik
|
Marcus Trumpp
, Brandon Roberts
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
David Giammarco
, Paul Massey
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Dana Robin
|
Kavramsal Tasarım
|
Christian Cordella
, Keith Christensen
|
Prodüksiyon Tasarım
|
François Audouy
|
Set Dekorasyon
|
Bradford Johnson
, Peter Lando
|
Kostüm Tasarımı
|
Daniel Orlandi
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Josh McLaglen
|
Yapımcı
|
Lauren Shuler Donner
, Simon Kinberg
, Hutch Parker
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Marco Beltrami
|
Görüntü Yönetmeni
|
John Mathieson
|
Oyuncu Seçimi
|
Lisa Beach
, Sarah Katzman
, Priscilla John
, Sally Stiner
, Barbie Block
, Francesca Bradley
, Amelia Chen Miley
, Elizabeth Coulon
, Karlee Fomalont
, Elizabeth Gabel
, Johnny Gidcomb
, Adam Hochfeld
, Mary Huber
, Alyssa Jacobson
, Brittany A. Jones
, Christian Kaplan
, Beth Lipari
, Rebecca Llorella
, Andreya Lynham
, David O'Hara
, Blossom Peters
, Adam Stephenson
, Mary Bowman
|
Editör
|
Michael McCusker
, Dirk Westervelt
|
İlave Fotoğraf Çekimi
|
Phedon Papamichael
|
Hikaye
|
James Mangold
|
Yönetici yapımcı
|
James Mangold
, Joseph M. Caracciolo Jr.
, Stan Lee
, Josh McLaglen
|
1. Kamera Asistanı
|
Basil Smith
, Christopher Norris
, Larry Nielsen
|
Kostüm Sorumlusu
|
Elaine Ramires
, Chris Allegro
, Melissa Binder
, Marilyn Brum
, Samantha Burpee
, Donna Chance
, Christian Cordella
, Annette Farnsworth
, Benj Gibicsar
, Patricia Gorman
, Kelly Herdus
, Hillary Higgins
, Mary Iannelli
, Elizabeth Macey
, Mallorie McConnell
, Grant McCord
, David Moyer
, Nora Phillips Pedersen
, Tiffany Rink
, Anthony Rivera Jr.
, Lisanne Scafine
, Laura Faye Sirkin-Brown
, Mark D. Spain
, Giselle Spence
, Nicki Stewart
, Olivia Vestina Torres
, Stuart Gordon Tribble
, Rodney Williamson
, John Wrightson
, Dan Crawley
|
Mekan Yöneticisi
|
Sean J. Donnelly
, Aurora Ann Quinones
, Maria T. Bierniak
, Patrick Brazile
, Erin Burns
, Clark Deal
, John Jabaley
, Cristal Jones
, Christopher Kusiak
, Mickey Lambert
, Patrick Mizell
, Shani Orona
, Ryan Schaetzle
, Susan Smits
, Rebecca Puck Stair
, Rowan Stanland
, Jacob Swanson
, Ron Uribe
, Deborah Wakshull
|
Diyalog Editörü
|
Jim Brookshire
|
Yapım Sorumlusu
|
Jessica Derhammer
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Ferdinand Duplantier Jr.
|
Sorumlu Diyalog Editörü
|
Teri E. Dorman
|
Butafor
|
J.P. Jones
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Lukasz Jogalla
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Gloria Pasqua Casny
|
ADR Editörü
|
Laura Graham
|
Set Kostümcüsü
|
Annette Farnsworth
|
Dijital Ortam
|
Marisa Clayton
, Skip Kimball
, Carrie Oliver
|
Makyaj Sanatçısı
|
Sara Roybal
, Karri Farris
, Bailey Domke
, Rob Hinderstein
, Courtney Lether
, Remi Savva
, Brian Penikas
, Adam Walls
, Karen Romero
|
Şive Koçu
|
Jess Platt
|
Senaryo Süpervizörü
|
Sheila Waldron
, Marvel Wakefield
, Aaron Wiener
, Mark Bomback
|
İlave Kurgu
|
John Berri
|
Set Sağlıkçısı
|
Jennifer Brown
, John Lavis
|
Yerel Oyuncu Seçimi
|
Elizabeth Coulon
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Allan Magled
|
Set Tasarımı
|
Walter Schneider
, Brian A. Waits
, Jessica Stumpf
, Nicole Reed LeFevre
|
Set Fotoğrafçısı
|
Ben Rothstein
|
Steadicam Operatörü
|
David Luckenbach
|
Kameraman
|
David Luckenbach
, Joseph V. Cicio
, Michael Applebaum
|
Dublörler
|
Rocky Abou-Sakher
, Andy Abele
, Christopher Heskey
, Matt Thompson
, Daniel Hargrave
, Stanton Barrett
, Kenny Bartram
, Matt Berberi
, Nicolas Bosc
, Solomon Brende
, Scheryl W Brown
, Steven John Brown
, Chris Bryant
, Kurt Bryant
, Mark Chavarria
, Alvin Chon
, Tim Connolly
, Clay Cullen
, Eddie Davenport
, Liam Day
, Chris Denison
, Loren Dennis
, Joe Dryden
, Nick Epper
, Chris J. Fanguy
, Troy Faruk
, Clay Donahue Fontenot
, Jeff Galpin
, Lydia Hand
, Regis Harrington
, Gene Hartline
, Jim Henry
, Jay Hieron
, Logan Holladay
, Ashley Nicole Hudson
, Thekla Hutyrova
, Gary Hymes
, Andy Jones
, Antal Kalik
, Horace Knight
, Efka Kvaraciejus
, Marissa Labog
, Josh Lakatos
, Kurt D. Lott
, Jalil Jay Lynch
, Emmanuel Manzanares
, Rich Minga
, Vanessa Motta
, Mike Mukatis
, Carl Anthony Nespoli
, Daniel Norris
, Greg Rementer
, Tony Repinski
, Brady Romberg
, Shahaub Roudbari
, Mike Ryan
, William Scharpf
, Cale Schultz
, Kenny Sheard
, Brett Sheerin
, Gunter Simon
, Matthew R. Staley
, Aden Stay
, Daniel Stevens
, Spencer Stone
, Cj Stuart
, Nuo Sun
, Hamid-Reza Benjamin Thompson
, Steve Upton
, Torrey Vogel
, Cord Walker
, Garrett Warren
, Kevin Waterman
, Tim Werner
, Jim Wilkey
, Jessica Williams
, Nico Woulard
, Marcus Young
, Ken Barefield
, Tim Bell
, John Bernecker
, Richard Burden
, Salef Celiz
, Jason Chu
, Eyad Elbitar
, Matt Emig
, Jeremy Fitzgerald
, Jef Groff
, Garrett Hammond
, Oren Hawxhurst
, Craig Henningsen
, Daniel Hernández
, Toby Holguin
, Alvin Hsing
, Keith Jardine
, Michael Lehr
, Jean Claude Leuyer
, Aaron Matthews
, Brandon Melendy
, Nayah Murphy
, Panuvat Anthony Nanakornpanom
, Paul Andrew O'Connor
, Lin Oeding
, Chris Palermo
, Freddie Poole
, Mariko Saito
, Bryan Sloyer
, Tim Storms
, Ryan Sturz
, Yoshi Sudarso
, Evan Dane Taylor
, Don Thai Theerathada
, Joe Nin Williams
, Michael Yahn
, Ned Yousef
, Mark Dobson
, Dennis Garr
|
Müzik Süpervizörü
|
Ted Caplan
|
Işık Şefi
|
Andy Ryan
, Jaim O'Neil
|
Jenerik Mikser
|
John Kurlander
, Tyson Lozensky
|
Ses Tasarımcısı
|
Hamilton Sterling
|
İlave Ses Yeniden Kayıt Karıştırıcısı
|
Craig Henighan
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Matthew Gatlin
|
Görsel Efektler
|
Brian Adler
, Michael Furniss
, Kate Adams
, Shane Aherne
, Fazil Ahmed
, Lee Alexander
, Casey Allen
, Juan Álvarez
, Andrea Arghinenti
, Patrice Avery
, Michael Jeff Baldemoro
, Jesse Balodis
, Berj Bannayan
, Arlyn Bantog
, Joel Bautista
, Bryn Bayliss
, Owens Bazile
, John Berri
, Teresa Berus
, Michael Billette
, Matt Blouin
, Joao Bogossian
, Martin Bohm
, Anto Bond
, Robert Bourgeault
, Paul Boyd
, Christopher Bozzetto
, Lilian Bravo
, Jess Burnheim
, Amirah Busairi
, Francesco Cadoni
, Hakyung Chang
, Pascal Chappuis
, Sujesh V. Chitty
, Caleb Clark
, Curtis Corona
, Marlis Coto
, Cara Tallulha Davies
, Chris Dawson
, Kurt Debens
, Rajbir Dhalla
, Ben Dickson
, Laura Dochtermann
, Matthew Dorazio
, Tara Doustar
, Christina Drahos
, Nadav Ehrlich
, Josh Ellem
, Adam Eshleman
, Aaron Fickling
, Julia Flanagan
, Adrien Flanquart
, Lucien Fostier
, Florian Friedmann
, Sarah Fuller
, Anthony Fung
, Justin Greenwood
, Kathleen Haase
, Robin Hackl
, Maverick Han
, Sam Hancock
, Derrek Horn
, Patrick D. Hurd
, Yosuke Inomata
, Chris Janssen
, Chas Jarrett
, Qazi Hamza Javed
, Dhamindra Jeevan
, Dennis Jones
, Marc Jones
, Jeffrey Kalmus
, Benjamin T. Kay
, Suchitra Keshri
, Rashid Khallouk
, Sith Khay
, Carsten Kolve
, Leanna Kruse
, Haris Kruskic
, Mathias Lautour
, Sun Lee
, Erik Lehmann
, Eung Ho Lo
, Daniel Lu
, Clayton Lyons
, Allan Magled
, Guy Masonwells
, Hubert Maston
, Tomoka Matsumura
, Shawn McCarten
, Kelly McCarthy
, Harry Medlin
, Marco Menco
, Jeremy Mesana
, Joel Michael
, Francesca Milde
, Chelsea Mirus
, Divyansh Mittal
, Andrew Moffett
, Jaideep Mohan
, Marcin Nikiforuk
, Nicole Maria Nonis
, Clark Parkhurst
, Ben Paschke
, Geoff Pedder
, Kai Pedersen
, Josip Peterkovic
, Zebulon Pike
, Ron Pogue
, Adam Potter
, Albert Radosevic
, Karthic Ramesh
, Guillermo Ramos
, Jorge Razon
, Clint G. Reagan
, Antonio Ribeiro
, Maya Roza
, Jamshid Sadat
, Ruben Salazar
, Juan Ignacio Salgado
, Andrew Savchenko
, Keith Sellers
, Matthew Shaw
, Denys Shchukin
, Yuta Shimizu
, Yuri Shubenin
, Raman Siddhartha
, Erik Skramstad
, Anthony Smith
, Doug Spilatro
, Chris Spry
, Daniel St-Amant
, Jaclyn Stauber
, Sarah Stauffer
, Alastair Stephen
, Mark Stern
, Ken Stewart
, Mark Story
, Rob Strickland
, Jerrod Tan
, Jenn Taylor
, Mike Terrigno
, Damien Thaller
, Cat Thelia
, Daniel Thompson
, Lachlan Tolley
, Alexander Toms
, John Toth
, Hao Truong
, Parikshat Tyagi
, Merinda Janse van Rensburg
, Preethi Venkateswaran
, Noah Vice
, Marion Voignier
, Anne Vu
, Shawn Walsh
, Andrew Winters
, Paul Wojdylo
, Alex Wolfe
, Casey Yahnke
, Matt Yeoman
, Jessica Zanetti
, Paul Zeke
, Nathan Zeppel
, Joseph B. Conmy IV
, Jason Evanko
, Yoav Dolev
, Duy Pham
|
Genel
|
David Betancourt
, John Coven
, Garrett Warren
, Dan O'Connell
, John T. Cucci
, Jon Vogl
, Derek Casari
, Christine Sirois
, Benj Gibicsar
, Gabriel Hardman
, Benton Jew
, James Ashwill
, Mark D. Spain
, Melissa Binder
, Tyler Heath
, Aidan Dykes
, Roberto Dominguez Alegria
, Jesse Michael Owen
, Jeffrey Lamm
, Tristan Rose
, Arif Chagla
, Grant McCord
, Vanessa Motta
, Tyler Hohmann
, Michael McCusker
, Dirk Westervelt
, Tom Brown
|