Hayata Röveşata Çeken Adam Yorumları

Hayata Röveşata Çeken Adam filmi detayları

K

@koalalumpur

1 ay önce

8 / 10

Yer yer dram olsa da genel olarak iyi hissettiren bir filmdi. Tom Hanks e zaten söyleyecek bir sey yok mükemmel oynamış. Günlük hayatta etrafımızda gördüğümüz huysuz aksi insanların nasıl o hale geldiğini düşünmüyoruz ama kim bilir ne hikayeler saklı içlerinde. Biraz empati ve iyilik hepimize iyi gelecek :)

@yagcionur

2 ay önce

7.1 / 10

Öncelikle bu filmin ismini Hayata Röveşata Çeken Adam olarak çeviren çevirmene akıl sağlığı diliyorum.Çok basit bir çeviri imkanı mevcutken neden böyle bir çeviri tercih edilir ki?

Neyse,filme geçelim.İzlerken yer yer yüzümü güldüren,yer yer de gözlerimi dolduran bir filmdi.Keyifle izledim.Tom Hanks üstad hakkında detaylı yoruma zaten gerek yok,harika oynuyor gene.İçinde kaybolacağınız yer yer gülüp yer yer duygulanacağınız bir iki saat geçirmek isterseniz tam size göre.

@dumbledrar

8 ay önce

8 / 10

Tom Hanks'in gençliğini oğlu Truman Hanks'in canlandırdığı beni paramparça eden bir film. Biraz kendime geldikten sonra orijinalini de izlemeyi düşünüyorum.

@zenobiaa

9 ay önce

5.8 / 10

hüngür şakır ağladık yine.

@kassandraa

1 yıl önce

6.8 / 10

Huysuz bir ihtiyarın hayat ile ölüm arasında karar verme sürecini aşırı dramatik olmadan anlatan bir film olmuş. Keyifle izlenir. Tom Hanks'i izlemek zaten çok keyifli. Daha önce yapılmış bir filmi tekrar yapmalarının sebebi de bu sanırım yani bir de Tom Hanks oynarken görün demek istediler. Ama tabi ortalama bir film beklenti büyük olmamalı.

@stiff

1 yıl önce

7.1 / 10

Keyifli bir Pazar günü geçireyim dedim, ağlamamak için kendimi tutmak zorunda kaldım. Orijinal filmi izlememiştim ama bunu izlerken orijinal filmi tahmin ettim. Onun konusunu da daha önce okumuş ve listeme almıştım. Tom Hanks'in her hali hüzün doluydu. İnsana hem hüzün, hem yaşama isteği veren bir hikaye olmuş. Bir gün yaşlanacağımız gerçeğini de yüzümüze vuruyor. Zaten insanın hiç yaşlanmayacak ve ölmeyecek gibi yaşamasını bazen aklım almıyor. Depresif ve duygu dolu bir zamanda izlenmesini tavsiye etmeyebilirim.

@felixleo

1 yıl önce

Ulan Holivud, bu kadar büyük para ve insan gücün var kalkıp 10 milyonluk İsveç'in filmini tekrar çekiyorsun. Zavallısın.

Orijinal film daha güzel bu arada > EN MAN SOM HETER OVE

@busranuryilmaaz

1 yıl önce

10 / 10

Tom Hanks'in gençliğinden yaşlılığına tanık olmak ayrı film ayrı üzdü.

@kbrcktlbs

1 yıl önce

8.5 / 10

Bu film hassas kalpler için uygun değildir.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL