@shamur-musti

2 ay önce

6.5 / 10

Her ne kadar Anna Kendrick'e uyuz olsam da(tipi çok uyuzuma gidiyor. Tam dayaklık tipi var :) Güzel değişik bir filmdi. Tavsiye ederim.

@melisa81

3 ay önce

4 / 10

Cheesy netlifx filmlerinden hallice, ileri sara sara izledim. Piyasanın Anna Kendrick ısrarını anlamak imkansız bu oyuncuyu koyduğunuz anda izlenebilirlik kayboluyor direkt olarak. Bu filmi sinemada izleseydim çok sinirlenirdim. Oyuncu kötü, senaryo kötü, çekim kötü bu bütçelere ortaya çıkan filmler şaka gibi.

@stiff

8 ay önce

7 / 10

İsmindeki "simple" gibi basit ve eğlenceli bir film aslında. Hareketli ve sıkıcı değil. Anna Kendrick'e tahammülüm çok azdır ama A Simple Favor'da sonuna kadar sıkılmadan izletti. Basit ve eğlenceli bir filme göre gizemliliği fena değildi ama çok da tatmin edici olmadığını düşündüğüm bir son ile kapandı. Kötü değildi, hatta iyiydi ama bende "çok daha iyi olabilirdi" izlenimi bıraktı.
S

@sifonkoncertosu

8 ay önce

6.3 / 10

Azıcık Gone Girl' e benzeyeyim, sonlara doğru boka sarayım ama plot twistlerle dikkat çekeyim. İki üç tane de popüler oyuncu olsun. Bence tutar bu film demişler sanki çekerken.

Zaman kaybı değil evet ama hollywood ağzıyla çekilmiş bir Gone Girl gibi.
Tema itibariyle de Sofra Sırları' na benzettim.

6/10

@berilakay

8 ay önce

oyuncular ve konu bakımından ilgimi çektiği için izlemeye başladığım film, yarısını geçtikten sonra heee bu gone girl değil mi ya oluyorsunuz, sonra anlıyosunuz ki değilmiş :D ama öyle olmaya çalışmış ama olmak da istememiş ne yapmaya çalışmışlar kendileri de bilmiyor bence. izlemeye değer mi ? eh çerezlik . Anna ve Blake'in hatrına 7/10

@asdf-13

8 ay önce

0.2 / 10

Uzun zamandır bir filmden bu kadar nefret etmemiştim. O kadar karikatürize karakterlere ve yüzeysel oyunculuklara sahip ki izlerken ileri sarmak zorunda kaldım(ki bu bi filme yapılabilecek en büyük ikinci hakarettir gözümde).
Bunu izleyeceğinize 'The Searching' izleyin. Sakın bulaşmayın.

@kozmicblues

11 ay önce

buna yilin filmi diyenlerin katli vaciptir fetvasi verilmeli. gone girl gibi olsun ama cok da olmasin, biraz komiklikler sakalar olsun ama ufaktan gerilimli de olsun derken klasik 3 iqlu amerikan finaliyle bitirmisler.

blake bebegim sen okuma ama bunu sçs xoxo
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL