Dert Etme Sevgilim Yorumları

Dert Etme Sevgilim filmi detayları

@ezgibakr

1 ay önce

7.1 / 10

Konu gerçekten heyecan verici olsa da sonunun en azından gösterilmesini isterdim. Uyandıktan sonra yanında ölü bir adamla ne yapacağı vs belirsiz değil sanki düşünülmemiş gibi geldi bana Onun dışında filmin akıcı olduğunu düşünmekle beraber erkeklerin hayal ettikleri kadın algısını yansıtmada da oldukça iyi bir iş çıkarılmış. Yalnızca barbie bebek gibi giyinip kocalarının isteklerine cevap veren, güler yüzlü, tatlı mı tatlı , hayatta hiçbir derdi olmayan ve asla ama asla şikayet etmeyen kadınlar...

@ayanoitte

1 yıl önce

Güzel bir konu fakat daha derin işlenebilirdi diye düşünüyorum. 2 saatlik bir film olduğu göz önünde bulundurulduğunda benim için tatmin edici değildi maalesef. Oyunculukları beğendim. Ses kurgusu güzeldi. Bazıları bilerek Matrix'te olmayı ister. Matrix'in aksine bilerek içinde olmayı seçen bir karakterin neler yaşadığına daha çok odaklansaymış keşke film. Hayatta kadınlara dayatılan bazı stereotip rolleri eleştiren bir film olmuş. Daha güzellerini de görürüz inşallah. 6/10 benim için.

@kaerin

1 yıl önce

6.5 / 10

Florence ablamiz Midsommar'dan sonra ikinci kez kimse kendisine inanmadiginda takindigi o magdur ve cirpinan ruh haline burunuyor. O hallerinin (ozellikle incelen ses tonu) pek fan'i oldugumu soyleyemeyecegim. İyi oyunculuk sergilemis genel olarak yoksa.

Film ise basta seyircisine vaadettigini gerceklestiremiyor, 6,5/10 Olivia Wilde biraz daha dusmeli yeteneklerinin ustune.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL