X Yorumları

X filmi detayları

@linquter

1 ay önce

6.5 / 10

Yine ters gidip olay sırasına göre önce Pearl'ü izlemiştim iyi yapmışım. Hem Pearl bundan kat kat daha başarılı olduğu için hem de bu filmi izlerken bazı şeylerin yerine oturması için Pearl'ü izlemek gerek öncesinde.

@consuela

4 ay önce

4.5 / 10

Yyaaani... Çekimleri iyiydi de film sıkıcı, senaryo zayıf, makyaj kötü. Amaç neydi onu da anlayamadım.

@delahoya

5 ay önce

5.8 / 10

VHS serisinin yapımcısı Ti West i görünce izlemem gerektiğini düşünerek başladım.

Bir grup gencin porno sektörüne eğlence için gittiği bir kasabada başına gelen olayları ele almış. 70 - 80 ler slasher filmlerine özenerek makyaj , atmosfer ve müzikleriyle bunu fazlasıyla başarmış bir filmdir. İmdb puanı da ortalama üstü olmasıda bundan kaynaklı diye düşünüyorum.

@furkandgn9

9 ay önce

7.3 / 10

Beklediğime değen bir filmdi. Texas Chainsaw Massacre'ın biraz Tarantino sosuna bulanmış, alt metnini her yere bulaştırmayan, 70'leri iyi taklit eden ama bir yandan da modern olmaya çalışan bir filmdi.

X'in ilk yarısı daha çok aşırı ahlakçılar ile sekülerleşmenin çatışmasına, ahlak, ahlaksızlık ve özgürleşmenin yanlış anlaşılmasına değinirken, ikinci yarısı yaşlılığın yalnızlığı ve korkutuculuğuna, kuşak çatışmasına ayrılıyor. Tüm bunlar garip bir kurgu metodu, değişik kadrajlar ve iyi vahşet sahneleri eşliğinde gelişiyor. E benim beğenmeme yetiyor zaten.

@volkk

1 yıl önce

5 / 10

Türe farklı bir bakış açısı getirmeye çalışmışlar. Olmuş mu? Olmamış.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL