Suçlu Yorumları

Suçlu filmi detayları

Y

@yusufb60

2 ay önce

oyuncunun performansunı beğendim.tek bir ortamda geçtiği için aşırı sıkıldım.sonu hayal kırıklığıydı.vakit israfı bir film...
K

@kahramansmt

1 yıl önce

7.2 / 10

Jake Gyllenhaal kesinlikle muhteşem bir oyuncu ve rol kesmiyor rolü yaşıyor. Senaryo kurgu falan muhteşem. Aldığı puandan fazlasını kesinlikle hak ediyor.

@serkanaydemir

1 yıl önce

6 / 10

Hani daha iyi bitebilirdi.

Şimdi bu durum başkasına göre iyi de olabilir tabii. Jake'in performansı ile filmimiz ilerliyor. Senaryo az daha aksiyonlu olmalıydı diye düşünüyorum. Beklentiyi düşürmek iyi olacaktır. Buna benzer başka filmleri hesaba katarsak bu onların gerisinde. Alan dar olsa da alanın filme katkısı çok düşük. Yan roller de başarısız. Hani içine bir türlü çekemedi. Sadece nasıl olacak merakı izletiyor işte. Kötü değil de iyi demeye bin şahit lazım. Jake kurtarıyor çoğu yerde. Son zamanlarda Jake adına vasat altı kalmış bir film.

İyi seyirler.
Saygılar

@evrimpalabiyik

1 yıl önce

Uzun süredir bu kadar vakit kaybı bir film izlememiştim. Bu filmi bitirdiğimde göğsümde kaç öküz vardı hatırlamıyorum. 5/10

@strawberryfield

2 yıl önce

Tek bir mekanda geçiyor olmasına rağmen ekrana bağlı kaldım. Hikaye oldukça tatmin ediciydi. Jake Gyllenhaal' ın performansı da sürpriz olmadı.

@patrickjane

2 yıl önce

Filmin ismi Ters Köşe olmalıymış

@mavimilena

2 yıl önce

7.4 / 10

Ne kadar çok yeniden çevrim filmler görmeye başladık. Üstelik üzerinden de çok uzun süreler geçmemişken. 2018’de yapılan filmi beğendiğim için buna da kötü bir film diyemem. Jake Gyllenhaal olmasına rağmen ben orjinalini bu filmden daha çok sevdim. İlk onu izlediğim içinde olabilir bilmiyorum. Sonuç olarak iki filmde aynı o yüzden hangisini izlemek isterseniz onu izleyin hiç fark etmez.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL