Arınma Gecesi: Sonsuza Dek

(2021)

The Forever Purge

Film 1 Saat 43 Dk. Aksiyon, Gerilim ABD, Meksika 23 Temmuz 2021

5

11 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.4 (19.956 OY)

KONUSU
Adela ve kocası Juan, Teksas’ta yaşamaktadır ve Juan, zengin bir aile olan Tucker Ailesi’nin çiftliğinde çalışmaktadır. Juan, Tucker ailesinin reisi olan Caleb’i oldukça etkiler ama bu durum Caleb’in oğlu Dylan’ın kıskançlık krizini tetikler. Arınma Gecesi’nin ertesi sabahı, maskeli katiller çetesi, ... Devamı
Adela ve kocası Juan, Teksas’ta yaşamaktadır ve Juan, zengin bir aile olan Tucker Ailesi’nin çiftliğinde çalışmaktadır. Juan, Tucker ailesinin reisi olan Caleb’i oldukça etkiler ama bu durum Caleb’in oğlu Dylan’ın kıskançlık krizini tetikler. Arınma Gecesi’nin ertesi sabahı, maskeli katiller çetesi, Dylan’ın karısı, ve kız kardeşi de dahil olmak üzere Tucker ailesine saldırır. Ülke kargaşaya sürüklenip Amerika dağılmaya başlarken, bu iki aile bir araya gelip direnmek zorunda bırakılmıştır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@samsaara

1 ay önce

3.2 / 10

Bir seri filmin daha katledilişini izledik. O kadar karman çorman bir filmdi ki ne oluyor ne bitiyor kim kim ne yapıyor? Filmi yapanlar bundan önce arınma gecesini defalarca yaptılar zaten biz daha da abartmalıyız, baktık olmuyor azıcık siyaset, ırkçılık falan duyar kasar yinede götürürüz biz bu işi falan demişler herhalde.

@mavimilena

1 ay önce

3.5 / 10

Bütün seriyi severek takip etmiştim ve bunu da izlemek için sabırsızlanıyordum. Fakat bu filmle birlikte gerçekten güzelim seriye yazık olmuş. Kalite olarak diğer filmlerden çok ama çok uzak. Feci derecede sıkıcı ve vasat. Hiç beğenmedim.

@maximumgore

1 ay önce

5.8 / 10

Bizim ülkemizde de demografik bi arınma olsa ne de güzel olurdu.

@duyguselinn

2 ay önce

5.1 / 10

Filmin karanlık olması sadece benim dikkatimi çekmemiş. Güzel bir şeyler çıkarabilirlermiş ama becerememişler bana kalırsa. Beklentim yüksekti çünkü serinin diğer filmleri oldukça başarılıydı.

@bigamist

2 ay önce

5.5 / 10

Serinin en vasatı.

@dilekcandar

2 ay önce

Klasik serinin,klasik sonlu hikayesi. Bir kaç efekt dışında film çok karanlıktı. Yani, öylesine vizyonda hiç bir şey yok aksiyon filmi izleyelim bari derseniz gidin. Yoksa ı-ıh boşverin.
SPOILER

Arınma Gecesi: Sonsuza Dek filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Arınma Gecesi: Sonsuza Dek filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Arınma Gecesi: Sonsuza Dek filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL