Arınma Gecesi: Seçim Yılı

(2016)

The Purge: Election Year

Film 1 Saat 48 Dk. Aksiyon, Korku ABD

6.6

98 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6 (103.437 OY)

KONUSU

Seçimlerde başşı çeken bir senatörün hikayesini izliyoruz. Arınma Gecesi’nin kaldırılması için kampanya yürüten senatör henüz amacına ulaşamadan Arınma Gecesi gelip çatıyor. 24 saatlik özgürlüklerine veda etmek istemeyen suçlular da bu kez senatörü hedef alıyor.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@hrarchon

1 yıl önce

6.9 / 10

Üçüncü Film sosyolojik mesajlar vermişti. Yine beğendim.

Senatör başkan seçilip arınma çılgınlığını kaldırıyor. Dördüncü film çıkan isyanlarla ilgili olacaktır diye düşünüyorum.

@denihiszionlevi

2 yıl önce

Arınma Gecesi serisi izlenilebilir. Arınmak isteyen insanların cadılar bayramından çıkmış giysilerini çok beğeniyorum. Vaktin geçmesini istediğinizde açıp izleyin.

@stiff

5 yıl önce

7 / 10

Bu serinin en sevdiğim olayı su gibi akıp gitmesi. Zaten ideal film süresinde aslında ama çok akıcı ve çabuk bitiyor. Önceki iki filmde olduğu gibi bunda da sıkılmadım. Mantık hatası aramadan izlenmesi gereken kaliteli çerezliklerden benim için. Önceki iki filmdeki arınma gecesi psikolojisini birkaç sahne hariç çok iyi verememiş, en olumsuz eleştirim bu olabilir.

@ham

6 yıl önce

8 / 10

*Serinin bana göre en iyi filmi, filmin gerçekle alakası yok ama ya Amerika'ya gider de arınma gecesine denk gelirsem diye düşünmüyorsunuz değil

*Filmin matematiği iyi kurulmuş

*4. film gelebilir

*2. ve 3. filmin önemli bir özelliği yan karakterler çok sağlam ve yan karakterler bir sonraki seride başrole geçiyor diyebiliriz.

*Geleceğe dair ürpertici fikirler veren bir film, bazı sahnelerde insanların kendinden geçerek 1001 şekilde adam öldürme sahneleri çok etkileyici

*Ben 10/8 dedim, çerezlik kategorisi için gayet iyi, iyi seyirler

@cemklc1

6 yıl önce

8.4 / 10

Bu yılın en çok beklediğim filmiydi. İlk iki filmdensonra soluksuz izlediğim 3. serisi de oldukça başarılıydı. Amerika da seçim vaadi olarakarınma gecesini kaldırmak isteyen Senetör'ün gecesi.

@tendopain

7 yıl önce

7.1 / 10

izlenir

@kkamer

7 yıl önce

Give Up The Funk gibi bir efsaneyi yıllar sonra hayatıma geri kazandırması bile yeterliydi. Umarım son film olmaz.

@spike

7 yıl önce

8 / 10

Efsane devam ediyor. Gözümde resmen kült mertebesine yükselen Purge: Anarchy filminden sonra zorlama bir devam filmi mi göreceğim diye merak ederken yine yepyeni fikirler ve etkili bir mesaj buldum. Atmosfer öyle etkin ki klişeler izlerken sıkmıyor. (örn. tavşan kostümlünün pompalıya koşması) Çekimler daha kaliteli ama yer yer video klip estetiğine kaymış. Tek üzüntüm muhteşem bir yüz ifadesine sahip yan roldeki siyahi ablamızın biraz arka planda kalması.
SPOILER

Arınma Gecesi: Seçim Yılı filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Arınma Gecesi: Seçim Yılı filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Arınma Gecesi: Seçim Yılı filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL