7.7

478 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.1 (807.632 OY)

KONUSU
Zorlu geçmişi Mad Maxi hayatta kalmak için en iyi yolun yalnız olmak gerektiğine inandırmıştır. Yine de bir şekilde kendini Furiosa adlı liderlerinin peşinde çorak topraklardaki savaş ortamından, sürekli kaçarak hayatta kalmaya çalışan bir grubun arasında bulur. Yaşadıkları ortamı zalimce yöneten Im ... Devamı
Zorlu geçmişi Mad Maxi hayatta kalmak için en iyi yolun yalnız olmak gerektiğine inandırmıştır. Yine de bir şekilde kendini Furiosa adlı liderlerinin peşinde çorak topraklardaki savaş ortamından, sürekli kaçarak hayatta kalmaya çalışan bir grubun arasında bulur. Yaşadıkları ortamı zalimce yöneten Immortan Joedan kaçmaktadırlar ve Joe kendisinden çalınan ve yeri doldurulamayacak derecede önemli kaybının peşindedir.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@hikmetehli

4 ay önce

Aksiyonun valhallası
K

@kaan76

1 yıl önce

hard aksiyon
E

@emrechik

1 yıl önce

9.1 / 10

Filmin fragmanını izlemeden izlerseniz hapı yutmuş olursunuz ki bu hap her ne kadar kötü densede birçok insana bazı dönemler güzel hızlı zamanlar yaşatmıştır.
M

@mervekara35

2 yıl önce

6.4 / 10

Muhteşem Joe

@emrormn

2 yıl önce

8.4 / 10

Tom Hardy ! ! !

@osmangungor

2 yıl önce

7 / 10

Bazen böyle gaza gelirsin ya için kıpır kıpır olur hah işte tam o zaman açıp izlemen gereken bir film. Tom Hardy oyunculuğunu konuşturmuş.

@patates6

3 yıl önce

filmde senaryo dışında her şey var. müzik ve görsellik cidden çok iyiydi. sadece bunlar için izlenebilir. çünkü dediğim gibi filmi sarıp sarmalayan bir hikaye ne yazık ki yok.

@ittig-muldo

3 yıl önce

Yanaş başucuma.
S

@surion

4 yıl önce

al bu görüntü yönetmenini, sanat yönetmenini falan güzel bi hikayede kullan. neden böyle bi hikayeyle hiç edersin ki ?

@behtul

4 yıl önce

7.5 / 10

filmin senaryosu yok. aksiyon sadece.

@erez

4 yıl önce

Abartıldığı kadar iyi değil. Görüntü, kurgu kısacası teknik olan şeylerde başarılı. Fakat hikaye olarak beni pek sarmadı.
M

@mehmetergul

4 yıl önce

8 / 10

Biraz fantastiğe kaçan bir kurgusu var, çok aksiyon dolu olmakla beraber güzel mesajlar da içeriyor. İyi film katagorisine dahil edilebilecek bir film.

@orkun17

4 yıl önce

Çok fazla aksiyon filmi sevmeyen birisi olmama rağmen son yıllarda izlediğim en güzel aksiyon filmiydi diyebilirim. İlk yapımlarını da merak ettirdi bana :)

@slevin23

4 yıl önce

7.1 / 10

Heyecan verici,sürükleyici ve gözünüzü ekrandan bir an için bile ayırmanıza izin vermeyen aksiyon dolu... Gece 3te izlemeye başladım filmi ve sonu gelmeden uyuya kalmayı planlarken film beni 5e kadar ayakta tuttu. İzleyin pişman olmazsınız. 7.1/10

@basribabam

4 yıl önce

8 / 10

Bir muktedirin tüm kitleyi ve tüm gücü elinde tutması, o kült lider ve onun vaat ettiği ne idüğü belirsiz bir "valhalaa" için seve seve ölüme koşan intihar eylemcileri...

Vallaha bana çok bilindik geldi bu senaryo. :)

Görsellik muhteşemdi.

8/10
SPOILER

Mad Max: Fury Road filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Mad Max: Fury Road filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Mad Max: Fury Road filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL