6.6

168 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.5 (381.582 OY)

Vizyon Tarihi

2 Haziran 2017

Süre

2 Saat 21 Dk.

Yönetmen

Senaristler

Geoff Johns

KONUSU

Amazon prensesi Diana Price, nam-ı diğer Wonder Woman dünyayı keşfetmek için tropik topraklarını geride bırakıp demir ve camın hüküm sürdüğü dünyamıza dalar. Birçok inanüstü yetenek ve kıvrak bir zekayla donatılmış olan güzel kahraman Cennet Adası'nın medeniyete açılan kapısı olacaktır.

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (27)

@slaaslan yazdı...

Pzt, 29 Oca 2018, 12:10 (6 ay önce)

8.5 / 10

Senaryosunu sevip filmin kendisinden rahatsız olmuş biriyim, oyuncu seçimleri iyi olmamış. Başrol hadi neyse ama aresin karakterini oyuncuda yansıtamamışlar. Son savaş sahnesi bu yüzden rahatsız edici derecede kötü. Öte yandan senaryo, olan olaylar, özellikle filmin ilk kısmına bayıldım. Şu dönemki birçok süper kahraman filminden daha iyi şekilde ilerlemeyi başarmışlar. Ne diğer DC filmleri kadar aşırı ciddi ne de Marvel filmleri gibi komedi olayların akışını bozmamış. Yan karakterler gayet iyi oynamış. Filmin ikinci yarısında abartılı sahneler olabilir, nasıl olsa wonder woman samimi bir kahramandan ziyade süperman gibi tanrısal bir karakter. Bence şu döneme göre iyi bir film çıkartmışlar, ama eski süperkahraman filmlerinin yanında pek şansı yok.

@1dilekerdogan yazdı...

Cmt, 09 Ara 2017, 08:53 (7 ay önce)

Olumsuz yorum yazma taraftarı değilim pek, ama, CIKS! Bu sahiden olmamış, çok sırıtmış, bir yerlere çıkıp "abi bu neeee" diye avaz avaz bağırasım var.

@josephwhite yazdı...

Paz, 22 Eki 2017, 01:13 (9 ay önce)

6.5 / 10

o nasıl bir gal gadot hayranlığı ise, tek kişi 3 profil açmış ve gal gadot unu begenmeyenleri eksilemiş durmuş, sevgili yargıç dredd, mesaj yazardım da özele almışsın profilini ve burası nezih bir ortam, aynı kişi 3 profil vs :) olmamış...

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Wonder Woman filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Wonder Woman filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Wonder Woman filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI