7

89 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7 (354.581 OY)

KONUSU
Carol Danvers (Brie Larson) sakin ve sıradan bir hayat yaşayan bir kadındır. Ancak bu değişmek üzeredir. Günün birinde Kree teknolojisini içeren bir patlama sonucu özel güçler edinir. Transformasyon yeteneği kazanan karakter kısa sürede güçlerini iyilik için kullanmaya karar vererek Kaptan Marvel ad ... Devamı
Carol Danvers (Brie Larson) sakin ve sıradan bir hayat yaşayan bir kadındır. Ancak bu değişmek üzeredir. Günün birinde Kree teknolojisini içeren bir patlama sonucu özel güçler edinir. Transformasyon yeteneği kazanan karakter kısa sürede güçlerini iyilik için kullanmaya karar vererek Kaptan Marvel adını alır. O artık adaleti sağlamak ve güçsüzleri korumak için çalışacaktır.
Brie Larson

Carol Danv...

Ben Mendelsohn

Talos / Ke...

Jude Law

Yon-Rogg

Annette Bening

Supreme In...

Lee Pace

Ronan the ...

Lashana Lynch

Maria Rambeau

FRAGMAN

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
bir bölümü abartıdan oluşan, zorlama bir film...
Evet, Marvel yine klişenin dışına çıkamamış. Hevesle ve iştahla başladığım film maalesef bende beklenen etkiyi yaratmadı. Görsellik, kostüm, yaratılan atmosfer iyi hoş ama işi boş. Daha en başından filmin sonu tahmin edilebilir. Keşke izleyiciyi şaşırtmak adına daha farklı şeyler deneselermiş. Çok mu kötü tabi ki değil söz konusu Marvel filmi olunca kötü olma ihtimali yok ama iyi de değil. Sıkıcı ve yavan Süresinin uzun olması da sıkıcı geçmesinin başka bir faktörü olmuş. Bir yerden sonra bitse de gitsek havasına giriyorsunuz. Brie Larsonun oyunculuğu güzel olsa da izleyiciye çok farklı şeyler sunmuyor. Bildiğimiz süper kahraman tavırlarının dışında ekstra bir şey görmek mümkün değil. Diyaloglar da maalesef güldürmüyor, arada nadiren de olsa Samuel L. Jacksonı saymazsak. Çok tavsiye etmesem de merakınızı gidermek için yine de göz atmanızı tavsiye ederim. Captain Marvelin devamı gelirse de kesinlikle daha iyi şeyler bekliyoruz. Herkese i
... Devamı
Evet, Marvel yine klişenin dışına çıkamamış. Hevesle ve iştahla başladığım film maalesef bende beklenen etkiyi yaratmadı. Görsellik, kostüm, yaratılan atmosfer iyi hoş ama işi boş. Daha en başından filmin sonu tahmin edilebilir. Keşke izleyiciyi şaşırtmak adına daha farklı şeyler deneselermiş. Çok mu kötü tabi ki değil söz konusu Marvel filmi olunca kötü olma ihtimali yok ama iyi de değil. Sıkıcı ve yavan Süresinin uzun olması da sıkıcı geçmesinin başka bir faktörü olmuş. Bir yerden sonra bitse de gitsek havasına giriyorsunuz. Brie Larsonun oyunculuğu güzel olsa da izleyiciye çok farklı şeyler sunmuyor. Bildiğimiz süper kahraman tavırlarının dışında ekstra bir şey görmek mümkün değil. Diyaloglar da maalesef güldürmüyor, arada nadiren de olsa Samuel L. Jacksonı saymazsak. Çok tavsiye etmesem de merakınızı gidermek için yine de göz atmanızı tavsiye ederim. Captain Marvelin devamı gelirse de kesinlikle daha iyi şeyler bekliyoruz. Herkese iyi seyirler dilerim.

@216

3 ay önce

4 / 10

Hangi kafayla "muhteşem görsellik" kategorisine sokulduğunu anlamadığım film. İzleyen kitlenin büyük bölümü ilk defa cgi görmüş sanırsam.

@rambollezi

5 ay önce

Eh işte öyle harika süper bir şey yok ortada, ama en kötü marvel filmi demekte haksızlık olur. Marvel denildiği zaman tabi akla ilk aksiyon geliyor, öyle çok fazla aksiyon sahnesi de yok, azar azar tadımlık yapmışlar. Espriler de önceki marvel filmleri gibi tat vermiyor, pek güldürmüyor. Oyunculuklar; Jackson abimiz bildiğimiz gibi onun dışında öyle aham şaham bir oyunculuk yok (Brie Larson üzgünüm). Marvel serisini fazla takip etmiyorsanız ve Endgame'i de izlemeyi düşünmüyorsanız izlemenizi pek tavsiye etmem açıkçası. Onun yerine Dondurmam Gaymak'ı izleyin :P :D

@sersak53

5 ay önce

6.2 / 10

Zorlama espriler , klişe Senaryo, ve muadili yüzlerce film gibi. Avengers: Infinity War - Part 2 filmine ısınma olsun diye izlenebilir. Onun dışında basit sıradan bir film.
İlk yarısının durağan fakat ikincisi yarısının seyirciyi daha çok çektiğini düşünüyorum. Marvel evreninin temel sıkıntısı filmin sonunda sürekli olarak süper kahraman geldi ve dünyayı kurtardı mesajını vermek istemesi. Kahramanların psikolojik gelgitlerini ve paradokslarını pek fazla önemsemeyen bir anlayışa sahip Marvel maalesef.

@hashasin

6 ay önce

Filmdeki sahnesi gelse de izlesem dediğim karakterin kedi olması ilginç. Tür : Flerken Tehlike seviyesi : Oldukça yüksek

@casus

6 ay önce

7 / 10

Bu film için şu kadar güzel şu kadar berbat diye yazacak değilim. Marvel Sinema Evreni'ne alıştık, artık önümüze ne konulursa izliyoruz. Black Widow o kadar Avengers içerisinde mücadele etmişken ona solo filmi yapmak varken hemen Carol Danvers'a yapmaları saçmalık. Zaten arka plandaydı, artık tamamen arka planda kalır.

Film boyunca Samuel L. Jackson'a sanki sen işte öyle takıl istediğini söyle biz seni çekelim demişler. Ne adam akıllı rolü vardı, ne diyalogu. Arka planda kalmış o da. Bu aralar izlediğim filmlerde dizilerde kedi lobisi falan mı var acaba çok ön plandalar. Flerken iyiydi, komikti. Nick Fury'ünün gözünün niye gittiğini açıklayan olay ise daha komikti.

@beriberibulue

6 ay önce

7.3 / 10

Şahane bir soundtrack'e sahip Marvel filmi. Konusu itibariyle kız çocuklarına özellikle izletilmeli. (bkz. girl power)
S

@sonofneptune

6 ay önce

9 / 10

Ne efsane ne vasat. Güzel filmdi. Bir başlangıç filmi olduğu için zaten beklentim de büyük değildi. Sonraki filmlere olumlu bir ışık yaktığı kesin.

@ysfcftc

6 ay önce

7.5 / 10

bir ara komedi filmi mi izliyoruz diye düşündüğüm film... (güldürmedi)
SPOILER

Captain Marvel filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Captain Marvel filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Captain Marvel filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL