Kedi Yorumları

Kedi filmi detayları

@miss_nobody

1 ay önce

İnsanın içini sıcacık yapan sakin sevgi dolu bir belgesel.

@melihkaya

2 ay önce

Bitirdikten sonra içimdeki sevgi ve mutluluğun arttığını hissettim. Yurt dışında da izlenen ve beğenilen bir yapım; böyle oluşunun da ülkemiz adına pozitif bir bakış açısı katacağını düşünüyorum.
D

@dilsanoi

1 yıl önce

Müziklerini ve görselliğini çok beğendim. Çekimleri de çok güzeldi, kedilerin gözünden, onlarla aynı seviyeden izledik çoğu zaman. Ancak daha çok yurtdışına İstanbul’u ve İstanbul’un kedi sevgisini göstermek için çekilmiş gibiydi. Hikayeler ve karakterler o kadar ilginç değildi. Bazı diyaloglar "bu kedi geldi, biz yemek veriyoruz, alıştı"dan öteye gitmiyordu. Böyle olunca gerektiğinden uzun geldi. Çok etkilenmek yerine, gülümseyerek ve kedi sevgim kabararak ancak arada saati kontrol ederek izledim. Yine de tavsiye ederim.

@eski_takvim

3 yıl önce

istanbul'un nerede varoş bir yeri var orayı çekmişler, gözler bir kadıköy, üsküdar, boğaziçi gibi semtleri aramadı değil. onun dışında güzeldi, ayrıca filmi bana amerikalı hocamın tavsiye etmesi de ayrı bir hoşluk, yalnız dediğim gibi istanbul'u hindistan gibi bir yer zannetmiş bu belgesel yüzünden:/

@exaybachay

3 yıl önce

Galata, Karaköy, Kandilli, Samatya, Cihangir, Nişantaşı sokaklarının hiç bilmediğimiz yönlerini hiç görmediğimiz gözlerle görme fırsatı... İnsanın gerçekten kedi olası geliyor (^^,)

@benisakinceanla

3 yıl önce

8.5 / 10

o kadar güzel ki. film, kediler, insanlar ve istanbul'un bu yüzü.

@rinustalarin

3 yıl önce

10 / 10

Ey İstanbul'un küçük görünen KOCAMAN İNSANLARI!

Kediye olan sevginize kimse yeteri kadar teşekkür edemez. Buna Tanrı da dahil.

Saygılar

1.000.000/100

@fight_club_ile

4 yıl önce

sinema salonunda film izlerken diğer insanlardan gelen sesleri duymaktan hiç hoşlanmam (yalnız da değilimdir herhalde) ama bu filmi izlerken öyle olmadı. salondakilerden gelen; "şunun tatlılığına bak!", "ne güzel bir şey bu!", "ayyyyhh!" gibi tepkiler sayesinde aşırı derecede eğlendim.

tatlı tatlı gülümsemenizi sağlayacak kedişler ve insanlar... gayet izlemeye değer bir belgesel olmuş bence. kadıköy'den de bir kediş olsa hiç fena olmazmış sanki ama olsun. favori kedimse kesinlikle gamsız.

@su

4 yıl önce

izledikten sonra yumuş yumuş oldum :)

@normajeane

4 yıl önce

9 / 10

Repliklerinde bolca "miyav" olan ve kedilere adanan film. Çok güzel kedi görüntüleri ve halleri barındırıyor. Kedi sevenler seyretsin, kedi sevmeyenler kesin seyretsin.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL