7.4

232 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.3 (224.137 OY)

Vizyon Tarihi

16 Şubat 2017

Süre

1 Saat 57 Dk.

Ülke

Japonya ABD

Yönetmen / Senarist

KONUSU

Çoklu Kişilik Bozukluğu'ndan mustarip genç adam Kevin'ın 23 ayrı alter egosu vardır. Bu alter egoları arasında en baskın olanı da suça meyilli olan bir karakterdir. Market çıkışında 3 kız kardeşi kaçıran Kevin onları bodrumuna hapseder. Farklı alter egoları aracılığıyla kızlarla farklı ilişkiler kuran adam kızların varlığı ile yavaş yavaş dağılmaya başlar. Farklı alter egolarının çarpışması ile iyice kafası karışmaya başlayan Kevin tehlikeli bir hal alır. Kızlar kurtulmanın yolunu ararken hem Kevin'ın tehlikeli alter egolarını tetiklemekten kaçınmaya hem de onun iyi niyetli alter egoları aracılığıyla kaçış yolunu bulmaya çalışırlar.

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (42)

@beng yazdı...

Paz, 17 Haz 2018, 00:12 (4 gün önce)

1.8 / 10

Filmin başrol oyuncusu girdiği her karakterin hakkını veriyor ancak sonu tam bir hayal kırıklığı :(( Cüneyt Arkın’dan esinlenmiş Demir parmaklık açma sahnesi :/ filmle ilgili hayal kırıklığı yarattı.

@qahraman-13 yazdı...

Cmt, 31 Mar 2018, 23:18 (2 ay önce)

7.2 / 10

Sonu haricinde çok beğendiğimi söylemeyliyim. Başrole diyecek laf yok. Farklı karakterleri tek karakterde birleştirerek oynayabilmek büyük bir mesele olsa gerek. 

@linquter yazdı...

Pzt, 01 Oca 2018, 18:20 (6 ay önce)

8.5 / 10

Filmin çok iyi bir hikayesi var. Film daha iyi olabilir miydi? Belki olabilirdi fakat bazı filmler vardır ki sadece oyunculuk için izlersiniz. James McAvoy bu filmde gerçekten olağanüstü bir performans sergilemiş. Karakterleri arasında geçiş yaparken o kadar kusursuz oynuyor ki, siz kimin geldiğini kimin konuştuğunu anlıyorsunuz. (Filmin açıklamasında kişilik bölünmesi hakkında olduğu belirtildiği için spoiler içine almadım, filmi izlemeden de bilinen bir şey çünkü.) Dediğim gibi, herşey bir yana sadece oyunculuk için izlenmesi gerek önemli bir film. 8.5/10

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Parçalanmış filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Parçalanmış filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Parçalanmış filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER