7.7

191 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.5 (172.503 OY)

Süre

1 Saat 56 Dk.

Ülke

ABD

Yönetmen

KONUSU

Zengin, ancak özel hayatında sorunlar yaşayan sanat galerisi sahibi Susan Morrow (Amy Adams), 20 yıl önce acımasızca terkettiği eski eşi Edward Sheffield'dan (Jake Gyllenhaal) yazdığı romanın taslağını alır. Roman hem Susan'a adanmıştır, hem de Edward'ın Susan'a taktığı lakaptan yola çıkılarak romana Gece Hayvanları adı verilmiştir. Susan kitabı okudukça kendi hayatını ve Edward'la ilişkisini tekrar sorgulayacak ve yaptığı hatalarla yüzleşecektir. Gece Hayvanları filmi 73. Venedik Film Festivali'nde Jüri Özel Ödülü'ne layık görüldü. 3 öykünün iç içe geçtiği film, Austin Wright'ın 1993'te yayımlanan Tony and Susan adlı romanından uyarlandı.

Amy Adams

Susan Morrow

Jake Gyllenhaal

Edward Sheff...

Michael Shannon

Bobby Andes

Isla Fisher

Laura Hastings

Ellie Bamber

India Hastings

Armie Hammer

Hutton Morrow

Karl Glusman

Lou Bates

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (21)

@kahramanj yazdı...

Cum, 13 Eki 2017, 23:20 (8 ay önce)

Film bittikten sonra bu videoyu izlemeniz şiddetle tavsiye edilir. https://www.youtube.com/watch?v=dUn7DzGUlCs     Edward Sheffield: [to Susan] When you love someone you have to be careful with it, you might never get it again.

@fawkessa yazdı...

Çar, 03 May 2017, 16:50 (1 yıl önce)

8.2 / 10

öncelikle müziklerin ne kadar iyi olduğuna değinmeden geçemeyeceğim, aynı zamanda moda tasarımcısı olan ford'un çekim tercihleri nasıl belirli bir renk ve atmosfer katmışsa filme, müziklerin etkisi de kayda değer. otoyol sahneleri ve sonrası relatos salvajes'i hatırlatsa da, gerçek hayat - kitaptaki hikaye ikilemi ve aslında bu kitaptaki hikayenin burada da dendiği gibi edward'ın yine kendini anlattığı bir hikaye olması itibariyle etkileyici bir iş çıkmış ortaya.      revenge tablosu önemli bir detaydı, zaten ford film için özel olarak hazırlatmış, bu hem tony'nin hem de edward'ın intikamını önceden haber veren bir işaret olarak yorumlanabilir, sonunda edward'ın hala o romantik insan olup o kapıdan geleceğini düşünüyorduysanız, bir tekrar kitabı düşünmenizde fayda var. bir de şu var, the opposite of love is not hate, it's indifference.

@craham234 yazdı...

Pzt, 27 Mar 2017, 02:33 (1 yıl önce)

8.1 / 10

kanlı klişe intikamlardan sıkılanlar için günümüzde alınabilecek en iyi intikam birini bir masada kendi gerçekleriyle baş başa bırakabilmek değilmidir  herkes kendine yapay bir duvar örerken gerçeklerden kaçarken o duvarı yıkmak değilmidir ? biraz gerilim biraz gizem biraz dram keyifli üçlü 10/8

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Gece Hayvanları filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Gece Hayvanları filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Gece Hayvanları filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER