Chucky'nin Gelini Yorumları

Chucky'nin Gelini filmi detayları

@filmist

2 ay önce

5.6 / 10

Absürd kelimesini tam anlamıyla taşıyan bir film.
Diğerlerine nazaran durağan ilerliyor.Yer yer sıkabiliyor.Sanırım bazı sahnelerin uzunluğundan kaynaklı.Filmin ortalarında aslında sonunda ne olabileceğine dair ip ucu veriyor.
Yalnız şunu belirtmeliyim ki son sahnede müthiş şaşırdım yok artık dedim.İzleyenlerinde bana hak vereceğini düşünüyorum.
Seriyi tamamlamak için izledim.

@consuela

3 ay önce

Zaman geçtikçe bu filmi ne kadar sevdiğimi fark ediyorum. Chucky'nin saf korku figürü olduğu film bir tek ilk filmidir bana göre zaten. Ardından gelen filmlerle yavaş yavaş komediye evriliyor. Bundan sonra çıkan Chucky'nin Tohumu da komedi dozunun korkuyu yok edecek kadar baskın olduğu filmdi.

Chucky'nin yüksek espri anlayışı olan bir slasher figürü olduğunu kabul edersek bu filmler keyifle izlenebiliyor. Özellikle de Chucky'nin gelini, doksanlar havası ve efsane müzikleriyle gönlümde taht kurmuş da farkında değilmişim.
G

@gwaihir0

2 yıl önce

4 / 10

Child’s Play serisinde daha çok korku temalı giderken, bu filmle birlikte korku/komedi ağırlıklı gitmeye başladı ki bu bence hiç de iyi olmadı. Pek de iyi bir film değil bence.

İyi olmama nedenlerine değinersek ; Anlattığı konu saçma, öldürme sahneleri oldukça abartı ve daha önceki filmlerinin sunduğu korku ve gerilimi yıkmış.

@ekopyen

3 yıl önce

Favori Chucky filmim. Andy'den kurtulunca Chucky'nin asıl potansiyeli fark ediliyor ve mizahi yönü odak haline geliyor; keza dikişli yeni imajı da seride yapılan en iyi değişikliklerden biri. Müzikleri ve atıfları ile tam bir 90'lar filmi.

@edward_blake

10 yıl önce

devam filmi olan Chuckynin damadı adlı filmide merakla bekliyorum.

@michael_myers

10 yıl önce

İzlediğim gereksiz korku filmlerinden biri. Bir de yetmezmiş gibi devam filmi yapılmıştı.
D

@directorabbit

11 yıl önce

2 / 10

Bu filme ne kadar üzüldüm. Jennifer Tilly'i Bound filminde izlediğimde çok müthiş olduğunu düşünmüştüm. Şimdi aradan geçen zamanda böyle bir kötü yeniden çevrimde üstelik seksi olamayan aynı zamanda bu sergileme olayının iticiliğe dönüştüğübir karakteri oynamasına üzüldüm. Yazık olmuş.

Filmin zaten suyu çıkmış 4.film artık daha ne kadar saçmalayabilirler ama 5i de izledim asıl o saçmalamanın son noktası:D:D

@okaliptuss

12 yıl önce

Uzun zaman önce izlediğimde etkilendiğim ama şimdi ise izlediğimde benim için hiçbir anlam ifade etmeyen bir film.Hatta düşündüğümde neden etkilendiğimi bile bilmiyorum aslında sanırım yaşla ilgiydi.Bu filmi izlemek için uygun bir yaşta değildim.Yoksa saçma bir bebek işte öldürürken komik görünüyorlarmış şimdi anlıyorum bunu biraz geç olsada.Filme puanım 10/3

@crackby

14 yıl önce

Sinema tarihinin en ateşli sevişme sahnelerinden birine sahip film.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL