The Beguiled Yorumları

The Beguiled filmi detayları

U

@uctubab

1 ay önce

4.5 / 10

Çoook sıkıcı bir film, asla akmıyor. Sadece son yarım saatte izlenebilirliği arttı. Filmin çekildiği ortam, kostümler şu bu çok güzel ama çok donuk bir film. 2 günde yarım yarım ve x1.5 oynatma hızında zor izledim. Vaktinizi kaybetmeyin izleyerek.

@gomeisa

8 ay önce

Filmin uyarlama olduğunu bilmiyordum ve izledikten sonra bunu öğrendim. Bu filmi sevmediğim için dolayısıyla orjinalini izler miyim hiç emin değilim. Bir hayli sıkıldım. Kadro güzel fakat o da yetmiyor. Benim için izlenmese de olur filmlerden birisi.

@dilarakrkmz

7 yıl önce

Atmosfer, kostümler ve oyunculuklar mükemmeldi. Sadece biraz fazla havada kalan bir konu olmuş sanki. Diğer yorumlara da katılıyorum başroller sanki biraz harcanmıştı sanki. Film tam toparlanırken bitti. Ama yine de izlenebilir oyuncular ve görüntünün hatırına.

@ifot

7 yıl önce

2 / 10

İnsana ’keşke benim babam da Coppola olsa’ dedirten filmcik.

Güzel reklamını yaptın Sofia, Cannes’a gittiniz, pozlar verdiniz, muhtemelen soyadına duyulan saygıdan herkes ’bir durun izleyelim ya’ falan dedi.Ne yalan söyleyeyim ben de öyle söyledim.İlk ve sondu. Fakat kostümler ve atmosfer güzeldi.Sana bundan sonra sadece onları yaparak başarılı bulunacağını düşündüğüm moda çekimleri ve kısa kreasyon videoları ile başarılar diliyorum.

ps: Sevgili Collin seni ve aksan kartelanı çok seviyorum.

@ustunkoru

7 yıl önce

6 / 10

sofia coppola, mesnetsizce oyuncu harcayan bir yönetmendir. burdan duyuruyorum.

insaf. 6/10
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL