Hayat Yorumları

Hayat filmi detayları

Şehrimdeki vizyonda bir hafta kaldığı için denk getirememiştim. 8 Mart'a da özel gösterim koymuşlar. Ay çok güzel oldu, bir saat önce bitti. (Eleştirel yönüm çok olmadığı için anısal yazdım.) Film güzel. 00.34

@mehmetm

2 ay önce

filmin sonunda hicran'ın rıza'ya bakışındaki hissi, sadece aynı hissi yaşayanlar bilebilirler; bu hissi yaşattığı için zeki'ye teşekkür etmek istiyorum.

@mskfilm

4 ay önce

Zeki Demirkubuz filmiyle daha önce aksiyona geçmeyen sinematik tiplerini eyleme geçirmiş ve filmin sonunu yeşeren bir imajla getirmiş.
Son dönem sinemamızda yeterli film olmadığı için birkaç yönetmene ve filmine bel bağladık. Dolayısıyla yaptıkları her işi mübalağa ederek ele alıyoruz.
Zeki Demirkubuz numara yapmadan inandığı bir film çekmiş. Önemli olan bu.
D

@dilsanoi

4 ay önce

kocaman bir hayal kırıklığı. hiçbir derdinin izleyiciye geçmediği, zorlama diyaloglar ve karakterler.
zeki abim enteresan adamsın

@yigithan300

6 ay önce

8.4 / 10

Filmin adından da anlaşıldığı gibi Zeki demirkubuzun Hayata nasıl baktığını izliyoruz. Masumiyet ve Kaderden beri böyle bir şok ve çarpıcı bir filmini izlemiyorduk bütün filmlerinin harmanlanmış hali gibi olan Hayat zeki beyinde dediği gibi son bir şeyler söylemek istedim yazdım ağladım ve hayat çıktı. Hepimizin karşısına çıkacak olan hayat ama biliyoruz ki Bütün yavşakların bahanesi hayat böyle lafıdır. Galada bütün ekiple filmi izlemekte ayrı bir zevkti.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL