Greenland Yorumları

Greenland filmi detayları

@zaferaltintas

2 hafta önce

Bu tarz filmleri seviyorum. En azından dünyayı insanlar kurtarmadı. Gerilim neredeyse hiç düşmedi. İzlerken bazı anlarda hayatımda ki değerli şeyleri ve ne için yaşadığımızı düşündüm. Biraz depresif anıma gelmiş olabilir. Güzel film 7.5/10

@rinustalarin

1 ay önce

5.4 / 10

İyi demek saçma, kötü demek daha da saçma olurdu. Ancak hiç bir yakıştırma çok orijinaldi’den daha saçma olamazdı.

CGI’dan ziyade, insanlara ve aralarındaki ilişkilere odaklanmaya çalışıyor filmimiz. Ancak, bu ilişkilerin tamamı oldukça yüzeysel. Oyunculuk gayet başarılı ve yer yer çok etkileyici olsa da, senaryoya serpiştirilmiş şans ve iyi kader kavramları, olması gerekenin çok üzerindeydi.

Not: Filmi çekenlerin Trump karşıtı bir propoganda izledikleri o kadar açıktı ki, spoiler vermeme gerek bile yok. O sahneyi bence net bir şekilde hatırlıyoruz.

@ezgi124

2 ay önce

film aşırı heyecanlı başlıyor. ve bir yerden sonra strese bile sokabiliyor. yine de bu kategoride filmleri sevenler için güzel film. izletiyor

@tuba_gunes

3 ay önce

5.2 / 10

Bir meteor düşünün ki dağılmış evlilikleri kurtarıyor, mahşer gibi kalabalıkta kayıp çocukları bulduruyor, düşen uçaklardan sağ çıkarıyor... Hakkını yediler senin Clarke.
M

@mervenur94

6 ay önce

5.5 / 10

Hep aynı senaryo...

@kuskucusomon

6 ay önce

felakete doymak isteyenler için genel bir felaketin içinde irili ufaklı kişisel felaketlerle de süslenmiş felaket filmi. felaket filmlerinde, her zaman işlerin boka sarmasına neden olan bir çocuk vardır.

@gokhanbaskan

6 ay önce

8.1 / 10

Çok iyi bir gerilimi vardı. Benim gibi felaket, dünyanın sonu filmlerinden hoşlanıyorsanız dolambaçlı geriliminin tadına varmak için kaçırmayın derim.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL