5.6

12 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.3 (24.650 OY)

KONUSU
Dünyayı yok edecek olan bir meteor, dünyaya hızla yaklaşmaktadır. Etkileri ve yıkımı oldukça büyük olacak bu meteorun yaklaşması ile, bir aile hayatta kalmak için çabalamaya başlar. Bu ailedeki üyeler olan John Garrity, ayrıldıkları karısı Allison ve de genç oğulları Nathan, sığınak olabilecek tek u ... Devamı
Dünyayı yok edecek olan bir meteor, dünyaya hızla yaklaşmaktadır. Etkileri ve yıkımı oldukça büyük olacak bu meteorun yaklaşması ile, bir aile hayatta kalmak için çabalamaya başlar. Bu ailedeki üyeler olan John Garrity, ayrıldıkları karısı Allison ve de genç oğulları Nathan, sığınak olabilecek tek umutlarına doğru bir yolculuğa çıkarlar. Dünyanın etrafındaki her şehirden ardı ardına kıyamet haberleri gelmektedir ve de bu ailenin umutlarını giderek tüketmektedir. Bu durum da, Garrity ailesinin içindeki en iyi ve de en kötü yanları ortaya çıkarmaktadır. Bu yolculuk, bir insanlık savaşına dönüşürken, aile sığınağa yolculuklarında pek çok zorlukla karşılaşır. Etraflarındaki insanlarda panik ve yasadışılık, kaos ortamıyla beraber giderek artmaktadır. Dünyayı sarıp sarmalayan bir kıyametin geri sayımı sıfıra ulaşırken, insanlar son dakika ortaya çıkan güvenli bir limana kendilerini bir an önce atabilmek için artık her şeyi yapmaya hazırdır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
M

@mervenur94

5 gün önce

5.5 / 10

Hep aynı senaryo...

@cns96

1 hafta önce

Klişelerle dolu çerezlik bir film...

Film bize bir kaos durumunda insanoğlunun verdigi tepki ve davranisları da gösteriyor bu bakimdan Thomas Hobbes un dedigi gibi insan, doğası gereği şiddete meyilli ve bencildir.

@kuskucusomon

1 hafta önce

felakete doymak isteyenler için genel bir felaketin içinde irili ufaklı kişisel felaketlerle de süslenmiş felaket filmi. felaket filmlerinde, her zaman işlerin boka sarmasına neden olan bir çocuk vardır.

@gokhanbaskan

1 hafta önce

8.1 / 10

Çok iyi bir gerilimi vardı. Benim gibi felaket, dünyanın sonu filmlerinden hoşlanıyorsanız dolambaçlı geriliminin tadına varmak için kaçırmayın derim.
SPOILER

Greenland filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Greenland filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Greenland filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL