Kahaani Yorumları

Kahaani filmi detayları

O

@oznesi-gizli

1 ay önce

8 / 10

Konusu ve basrol oyuncusunun basarisi.sasitici ters koseli senaryosu daha ne olsun.

@tambenlik

4 yıl önce

şaşırttı mı? şaşırttı.

@ivalde

5 yıl önce

8.6 / 10

Sen neydin yaa öyle nefes aldırmadın 2 saat

@tufan-taner

6 yıl önce

9.5 / 10

harika bir filmdi...değişik bir senaryo...tavsiye ederim....

@sesver

6 yıl önce

9.2 / 10

hint sinemasının kendini ne kadar aştığının göstergesi bir film. müzik ve dans olmadan da film çekebiliyormuş hintliler.

sonu ile şaşırtır ayrıca
T

@teksekerlicay

7 yıl önce

8 / 10

Olay üstüne olay oldukça da hareketli,yer yer şaşırtıcı. Hint filmlerinde görmeye alışık olmadığımız şeyler bunlar. Filmin hakkını verelim çerezlik değil;sürükleyici, gerçekten havada bırakılmadan her şeyi açıklığa kavuşturulmuş net bir film. Film izlenmeli özgün bir senaryo mu bilemiyorum daha evvel ben paralel konuda bir film izlemedim. Bollywood'un Hollywood'dan sık sık esinlediğini hatta aynen uyarladığını biliyoruz dolayısıyla bu, şu filmin aynısı da diyebilirsiniz. Bütün bu iyi taraflarına rağmen özellikle de bu sitede filmin fazla şişirildiğini düşünüyorum. Eleştirim sitenin sakinlerine ımdb zaten şişirmişken, 8.6 nedir, iki aksiyon görünce bu bol keseden puan olayı çok yanıltıcı. Evet, rahatladım.

@granit

8 yıl önce

9 / 10

filme kise yorum yapmamış ben dün gece 3 de izledim filmi filmadamı sayesinde .

film kesinlikle hint filmleri izlemem diyen insanların bile izleyeceği türde yani sinema evrenselliğini bir kez daha kanıtlıyor.gerek çekim gerek senaryo ve en önemlisi oyunculuk gerçekten harikaydı.ben çok beğendim.herşeyden önce uçuk bir final için film mahfedilmemiş.ben izlerken sayısız senaryo uydurdum kafamdan inanın biri bile çıkmadı.ki bu filmin kaliteli olduğunu gösteriyor.klişe film olmadığının kanıtı.bence kesinlikle izleyin.

çok kaliteli bir yapım.tebrik ediyorum imdb puanını gerçekten hak etmiş.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL