Bar Fedaisi Yorumları

Bar Fedaisi filmi detayları

@uniqueen

1 ay önce

3.7 / 10

ilk filmin değil bunun en kötü film seçilmesi lazım

@tiamath

1 ay önce

5 / 10

Bolca klişeye değinmeyeceğim. Çok sırıtmıyorlar zaten. Oldukça basit bir hikaye, adamımız Elwood, son boks mücadelesinde çizgiyi açmış olmasından ötürü ünvanını kaybetmiştir . Böyle bir adam ne iş yapar? Tabiki fedailik. Yolunun üzerindeki bir barda fedaiye ihtiyaç olduğunu görür (aaa ne tesadüf) ve işe alınır. Sadece işe alınmakla kalmaz bardaki diğer arkadaşlara da nasıl dövüşeceğini öğretmekten geri kalmaz. Derken koruduğu barda mafyanın gözü olduğunu öğrenir. Kavgalar giderek büyür. Her sahnede daha ağır bir top devreye girer ve büyük finale varılır.

Her yönüyle ortalama bir film. Dövüş sahneleri başarılı. Jake role yakışmış. Herşeye rağmen bu kadar müşterisi olan bir bar olması da ayrı bir şey ona değinmiyorum bile ama müzikler güzeldi.

@damlagg

1 ay önce

Bol klişeli aksiyon filmi ki bu da lazım arada bünyeye. Jake Gyllenhaal yaşlandıkça güzelleşmiş zaten severdim yine düştük kendisine.

@enik_kral

1 ay önce

"Ama Benim Adım Elwood Dalton
Ben Gezerim Balkon Balkon"..

@stiff

2 ay önce

6.8 / 10

Orijinal filmi izlemedim ama bu film bana 90'larda baba-oğul heyecanla izlenen aksiyon filmlerini hatırlattı. Doğal olarak daha modernize edilmiş hali. Bol hareketli, aksiyonu tadında. Ufak bir komedi sosu da eklenmiş, bence yerinde olmuş. Hem barda, hem sahnelerde çalan şarkılar da gayet güzel. Jake Gylleenhaal'ü her rolde seviyorum. Daha dramatik rollerde daha çok seviyorum. Bu tip aksiyonlu, çerezlik filmlere de yakışıyor.
M

@mekeroz

2 ay önce

6.5 / 10

jake in yillar icindeki inanilmaz degisimi,artik top aktorlerden biridir bnm icin abd sinemasinda,filmde ayrica ofc efsanesi conor abimizde supriz ve kaydadeger bir oyunculukla karsimizda,guzel bir yapım olmus

@neuromancer

2 ay önce

Güzel dövüş sahneleri mevcut. Oluşturulan karakter oldukça havalı. Her şey iyi güzel ancak komediden fazla yararlanılmaya çalışılmış.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL