Hayat Sana Güzel Yorumları

Hayat Sana Güzel filmi detayları

K

@korkutan

1 yıl önce

6.5 / 10

Bu filmin her zaman gittiğin restaurant her zaman aldığın parfüm gibi aldıktan sonra seni ters köşe yapmaz.
İzlerken hiç sıkılmadım, konusu klişe ama kendini izlettiriyor. İzlerken keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Pandemiden beri mola vermeden izlediğim 2-3 filmden biridir.
Filmin başından beri Jason Bateman'i Ewan Mcgregor olarak izlemişim.
Jason Bateman ve Ryan Reynolds çok iyi ikili olmuşlar. 10/6.5 hakkıdır bu filmin
D

@drfaust

11 yıl önce

izlemeden önce biraz dudak bükmüştüm. yine iki kişi arasında beden değişikliğini konu alan bir film ve hep aynı şeyler vs. ama ryan reynolds olduğu için izlemeye değer diye düşündüm. ve evet, yanıltmadı. bu adamın olduğu filmler kötü değil. eğlenceli, komik ve duygusal. partner eşliğinde izlenirse pek bi şükela olur hatta.

@stiff

12 yıl önce

7.5 / 10

Klişe gibi gözüken bir "vücut değiştirme" teması işlenmiş olsa da müthiş eğlendim izlerken. Zaten "The Hot Chick" filmi de favori komedilerimdendir. Bebekli sahneler kahkaha attırıyor. Uzun zamandır bu kadar güldüğüm bir film hatırlamıyorum. Ayrıca The Change Up'taki Olivia Wilde > Diğer tüm filmlerindeki Olivia Wilde.

@lowen

12 yıl önce

6.8 / 10

The Change Up,komedi etiketinin altında insanların,insanlık var oldukça vazgeçmeyeceği,diğer insanların hayatına imrenme,onların yerinde olma isteğine çok ince dokunuşlar yapmayı başarmış,oldukça hoş bir film.

Değişen bedenler,değişen ruhlar,değişen yüzler.Holywood'un sık sık başvurduğu ve hatta baymaya başladığı bir konu olsa da,'The Change Up' bütün bu klişelerin içindekendini sevdirmeyi başardı.

@onur_turan

13 yıl önce

7 / 10

Daha önce defalarca izlediğimiz türden bir Hollywood işi olsa da kesinlikle keyifle seyrettiriyor bu da kafi.

Ha bu tarz filmler herkese gitmez orası da ayrı tabii.

Filmde bir noktadan sonra " klasik son " yoluna girilmeyip daha farklı akla kolayca gelmeyecek şeyler sunabilseler çok daha iyi olabilirdi şahsen bu tarz yapımlarda farklı şeyler bekliyorum artık...

YönetmeninWedding Crashersfilmi daha başarılıydı bu da ziyadesiyle iyi diyebiliriz beklentimi boşa çıkarmadı en azından...

Arkadaş ortamında gayet güzel giden bir eğlencelik.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL