Ammar: Cin Tarikatı Yorumları

Ammar: Cin Tarikatı filmi detayları

@unexpected

1 ay önce

8 / 10

Bu arada en iyi yerli yapım korku üç harfli film buydu. 2015'ten bu yana 3-4 kez izlemişimdir görsellik ve gerilim hissi veren en iyi filmdir net.
K

@kamil_k

1 ay önce

merhaba siteye girdim , uye oldum , ama nerden izleyim , hic bir shey yok , sadece arshivle falan filan , lutfen yardim ede bilirmisin

@cruachan

10 yıl önce

5.3 / 10

oyunculuk çok kötü kısacası zaman kaybı.

@alisesen

10 yıl önce

7.5 / 10

Filmin yorumlarına göre film berbat, klişe, komik, saçma ama izledikten sonra hiçte öyle olmadığını gördüm.He izlerken korktum mu ? Hayır korkmadım hatta ürkmedim bile fakat film ne kadar klasik Türk korku filmlerinin ana teması olan cinleri konu almış olsa bile bunu batı tarzı ile işlemiş. Oyunculukları da başarılı buldum. Zaten tanıdık yüzler vardı oyuncu kadrosunda. Bir korku filmde ne kadar oyunculuk yapılabilinirse yapmaya çalışmışlar.

Efekt olarak bende komik ve berbat buldum ama senaryo ve işleyiş hoşuma gitti. Sonu da çok güzel olmuş izleyeni ters köşeye yatırıyor. Korku severler ve art niyetli olmayanların kesinlikle izlemesi gereken bir Türk yapımı olmuş.Durmak yol yola devam yapacağız biz bu korku filmi işini :)

@serkanaydemir

10 yıl önce

Nerede kaldı bu cin kardeşim.

Cin tonik i içip film çekmeyin artık. Üç harfli deyip sanki onları konuşmuyormuş gibi içi rahat olanlara sözüm çok geç onları düşününce artık dibinizde biterler ve sizleri cehenneme sürüklerler. :)))) Ne gülüyorum ya acınacak halimize mi gülüyorum acınacak halimize gülmekten yorulduğumuz halimize mi gülüyorum anlamadım yani. Lafla iş olsaydı dilenciler olmazdı. Bu kadar işte korkmayın yani. İnanç sömürüsü en büyük kapitalizmdir. Dinler bu yüzden her yerde tutar ve bu yüzden dinciler sosyalizmi sevmez :D Filmde en eksik şey efekt çok basit kaçıyor olaylar. Oyuncular hani belli kalite diyorsun da yok olmamış. Keşke çekmeselermiş de biz de belki bu sefer be bu sefer deyip umutlanmasaydık.

İzleme

P: 3.1

@sapayolkatili

10 yıl önce

güldüm.:)

@seko

10 yıl önce

2 / 10

Gerekli her şey mevcuttu oysa filmden korkmak için. Gece, açık havada, ağaçların içinde, karanlık bir ortamda izledik filmi. (Korkmak için hazırdık yani.) Ancak gel gelelim ne gerilim ne korku hissettik. Şu an gelseler ne yapardık şeklindeki konuşmalarımızdan daha çok ürktük.

Görsel efekt konusunda kötüyüz onu biliyoruz ama oyunculuk ve senaryo olarak bundan daha iyiyiz. Daha iyi Türk korku filmleri izleme dileğiyle bu filmi de olmamışlar listeme ekliyorum maalesef.

Puanım: 2

@delahoya

10 yıl önce

1.8 / 10

Yine yeniden korkutmayan Türk korku filmi.Gıçımın tarikatı berbattı...

@yorgun_nihilist

10 yıl önce

1.8 / 10

Saçmalardan seçmeler, amerikanvari ıssız bucaksız yere gitmeler, çekmeyen telefonlar...Cin dile gelse de şu çektiklerini bir haykırsa size geceleri...

@tendopain

10 yıl önce

1 / 10

arkanıza bakmadan kaçın

@holyghost90

10 yıl önce

1 / 10

Komedi.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL