Gece Uçuşu Yorumları

Gece Uçuşu filmi detayları

@nisayaren

2 ay önce

5 / 10

Çok saçma ve komik sahneleri vardı. Otobüs yolculuğunda izlemelik.
K

@korkutan

3 ay önce

Yer yeren sahneler mevcut, 2005 yapımıymış ama 1995-2001 arası yapılmış gibi duruyor o dönemki filmleri severseniz bunu sevebilirsiniz. Fazla beklentiye girmeden izlenir 10/5.5

@rei

1 yıl önce

7 / 10

Çok sürükleyici ve tam çerezlik bir film.

@filmist

2 yıl önce

6.4 / 10

Aslında güzel film olacakken bu şansı kılpayı kaçırmış diye düşünüyorum.
Bazı sahneler üstün körü diye tabir ettiğimiz kabaca geçilmiş.Ne olup bittiği hakkında bir fikir vermiyor.Temposu düşük gerilimi düşük-orta şekilde hallice film olmuş.
Kötü bir filmde değil büyük beklenti içine girilmeden izlenebilir.

@bigamist

9 yıl önce

6.5 / 10

Tam bir çerezlik film. Başladığı gibi bitiyor. Ayrıca Rachel McAdams'ın en güzel göründüğü film olabilir.

Kadına kafa atan Demet Şener benzeri bir erkek barındıran film. Gerçi kadın da sonra aynı şekilde intikam alıyor.

@rinustalarin

14 yıl önce

8.3 / 10

Ne uzun ne kısa...

Tam kararında, gerilimi ve efektleri güzel, hikayenin gidişatını ve karakterlerini çok beğendiğim, türünün en iyi örneklerinden.

@tamara

15 yıl önce

6.6 / 10

de yükseLtmemişim tam da bekLediğim tarzda bir fiLmdi.. FiLmin iLk 10 dakikası yavaş ama sonrası daha akıcı.. FiLm içim tam bir geLirim fiLmi diyemesem de yer yer geren ve heycan dozunu yükseLten sahneLer mevcut.. Zaten fiLmi kurtaran da bu sahneLer.. Uçakta birkaç sahne ve fiLmin finaLindeki sahneLer gerçekten geriLimin yükseLdiği sahneLer.. Onun dışında konu oLarak bir özgünLüğü yok.. Daha önce sıkça rastLadığımız "suikast" temeLLi bir fiLm.. Hernekadar fiLme harcadığım bir buçuk saate acımasam da daha iyidi yapıLabiLir die düşünüyorum.. FiLmin diğer bir artısı da oyuncu performansLarı.. RacheL McAdams ve CiLLian Murphy görüLmeye değer performans sergiLemişLer.. özeLLikLe romantik komediLere yakıştırdığım Rachel McAdams'ı geriLimin yükseLdiği sahneLerde izLerken hayran kaLdım dşyebiLirim, kezza CiLLian Murphy'e de öyLe.. FiLmde uyumLarı çok iyiydi.. Ayrıca Heroes'un 1. sezonunda birkaç böLüm charLie karakteri iLe izLediğimiz Jayma Mays'i de izLemek keyifLiydi.. Sonuç oLarak fazLa bir
... Devamı
de yükseLtmemişim tam da bekLediğim tarzda bir fiLmdi.. FiLmin iLk 10 dakikası yavaş ama sonrası daha akıcı.. FiLm içim tam bir geLirim fiLmi diyemesem de yer yer geren ve heycan dozunu yükseLten sahneLer mevcut.. Zaten fiLmi kurtaran da bu sahneLer.. Uçakta birkaç sahne ve fiLmin finaLindeki sahneLer gerçekten geriLimin yükseLdiği sahneLer.. Onun dışında konu oLarak bir özgünLüğü yok.. Daha önce sıkça rastLadığımız "suikast" temeLLi bir fiLm.. Hernekadar fiLme harcadığım bir buçuk saate acımasam da daha iyidi yapıLabiLir die düşünüyorum.. FiLmin diğer bir artısı da oyuncu performansLarı.. RacheL McAdams ve CiLLian Murphy görüLmeye değer performans sergiLemişLer.. özeLLikLe romantik komediLere yakıştırdığım Rachel McAdams'ı geriLimin yükseLdiği sahneLerde izLerken hayran kaLdım dşyebiLirim, kezza CiLLian Murphy'e de öyLe.. FiLmde uyumLarı çok iyiydi.. Ayrıca Heroes'un 1. sezonunda birkaç böLüm charLie karakteri iLe izLediğimiz Jayma Mays'i de izLemek keyifLiydi.. Sonuç oLarak fazLa birşey vermeyen ama boşa zaman harcatmayan fiLmLerden, performansLar için tavsiye ederim..
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL