@ezgibnk

6 ay önce

bıkamıyorum!
Gülşen Bubikoğlunun güzelliği,eski zamane aşkların ne kadar özel olduğunu,www.youtube.com/watch?v=itmLpcmOtvg şu sahneye ve müziğe doyamıyorum.

@cerenezgi

4 yıl önce

10 / 10

En beğendiğim Türk filmlerinin başında gelir 'Ah Nerede'. Tarık Akan ve Gülşen Bubikoğlu'nun birbirine ne kadar yakıştığının kanıtı... İkilinin en güzel filmi...

Adile Naşit'in Tarık Akan'ı bacaklarından tutup yatağa attığı sahne hatırladıkça gülümsetir beni.

@stiff

6 yıl önce

9 / 10

Gece gece görmüşken yazmadan geçemedim. En sevdiğim replik, açık ara Türk filmlerinde en sevdiğim repliklerden biri olan :

-Kaç kızı seviyorsun ulan ? Evi kümese çevirmişsin orada...

Ruhun şad olsun Hulusi Kentmen.

@lowen

8 yıl önce

7.5 / 10

Adile Naşit,dillere destan güzelliğiyle balkonda salınır kasetçisi,yoğurtçusu,manavı aşkından divanedir..Ama o gönlünü elektrikçiye kaptırmıştır..Bir de Tarık Akan'ı ayaklarından kaldırıp yatağa attığı sahne yok mu,her defasında koparım gülmekten..3 kardeşin üniversite hayalleriyle geldiği İstanbul'da,farklı hayatlara süreklenmesini konu alan bu filmde,bir çok usta oyuncu bir arada..
H

@hohawe

10 yıl önce

"Karanfil oylum oylum geliyor selvi boylum. Selvi boylum gelince şen olur benim gönlüm aman elektrikçim elektikçim".Bu türküyü hep bu şekilde mırıldanmama neden olan film.
T

@tony-montana

10 yıl önce

Huriye : Buyurun kime bakmıştınız

Ferit : Elektrikçiyim ben sigortaya bakcaktım

Ferit : Burda Bir sorun yokmuş ana sigortaya bakayım en iyisi

Huriye : Anam sizlere ömür ama istiyorsanız benim her yerime bakabilirsiniz :)

@consuela

10 yıl önce

Adile Naşit'in, kendinden 2 metre falan uzun olan Tarık Akan'ın peşinden "gelinlikle" koştuğu sahneyle hafızalarda yer etmiş bir film.Aynı zamanda Tarık ile Gülşen'in en güzel filmlerinden sanırım...
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL