Cehennem Melekleri Yorumları

Cehennem Melekleri filmi detayları

@lefulut

10 ay önce

her izlediğimde penisim 1 cm büyüyor teşekkürler sylvester stallone

@yigithan300

10 ay önce

Her hangi bir kadın bu filmi izliyorsa kaçın kesin penisi vardır.

@ravenna

5 yıl önce

7.3 / 10

Aksiyonun babaları :)Kadro o kadar güzel ki izlememek imkansız gibi bir şey.Aksiyonu çok iyiydi.Serinin en iyisi de bu filmdi bana göre. Keşke bu film tek bununla da kalsaydı.

@lucerus

10 yıl önce

filmi izleyen kimsenin sanatsal değeri, kurgusu gibi özelliklerinde dolayı izlediğini sanmıyorum. izleyen kitle genellikle 80lerin sonu 90lar kuşağı olduğu için bir nevi nostalji yapmak amaçlı izliyor ve yapanlarında bu amaçla çektiği eğlencelik bir film.

üstünde çok konuşmaya gerek yok izleyin geçin
A

@anasumiobalatu

10 yıl önce

5.6 / 10

Bu kadar Holywood yıldızının biraraya gelip bir de seri olarak bu kadar kötü bir film çekmesi de bir başarı aslında. Klasik bir aksiyon filminden tek farkı diyalogların berbat oluşu. O kadar bütçeyi bana verseler ben bile daha iyi film çekerdim.

@dath

10 yıl önce

8 / 10

arkadaş öyle yorumlar okuyorum ki sanki adamlar sanat filmi yapmaya çalışmışta beğenemiyolar.. yapmayın oyuncuların hepsi aksiyonun başharfi resmen.. ve tabiki de bol aksiyon görsel olacak.. iyi de olmuş bence hayran kitlesi izlesin yeter siz izlemeyin :P ben izlerim :D
C

@cm101mmxi

12 yıl önce

Aksiyon dolu bir film. Oyuncu kadrosunda süper starlar var. Daha ne olsun
M

@massima

12 yıl önce

9 / 10

Şu filmi sırf kadrosu için bile sayısız defa izleyebilirim.Tüm sevdiğim oyuncuları bir arada görmenin mutluluğu ayrı oluyor.Kurgu olarak biraz daha başarılı olmasını beklerdim ama yine de ne olursa olsun bu filmden asla vazgeçemem :)

@dilanzkafka

12 yıl önce

The Expendables: "Kız meselesi kanka."

@stiff

12 yıl önce

7 / 10

"Bu oyuncu kadrosu halaya girse bile yüksek puan verilir." demiş, 7/10 puan vermiştim.

@vfv

12 yıl önce

6.8 / 10

Muhteşem oyuncu kadrosuna ragmen senaryosuyla sınıfta kalan bir film. Teknik açıdan başarılı ama senaryo kötü. Aslında kötü demeyelim de basit diyelim.Bu senaryoyu ben yazmış olsam Senaryo yarışmasına girsem bunu direk çöpe atarlardı sanırım. Yinede filmin temposu yüksek full aksiyon. Aksiyon sahneleri ve dövüş sahneleri çok iyi. 2. Film çıktı ve yönetmeni simon west.Açıkcası 2. filmden daha çok şey bekliyorum. 10/ 7.0
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL