2.8

225 OY
PUAN VER
5

IMDb: 3.2 (6.441 OY)

KONUSU
Hababam Sınıfı çoktan mezun oldu ama Özel Çamlıca Lisesi eğitim ve öğretime devam ediyor.

Okul sahibi Muharrem Gürses vefat etmiş, okul oğlu Deli Bedri’nin yönetimine (Mehmet Ali Erbil) kalmıştır. Hababam geleneği devam etmekte, söz konusu sınıf hocalarına ve idareye zor anlar yaşatmaktadır. Bu dur
... Devamı
Hababam Sınıfı çoktan mezun oldu ama Özel Çamlıca Lisesi eğitim ve öğretime devam ediyor.

Okul sahibi Muharrem Gürses vefat etmiş, okul oğlu Deli Bedri’nin yönetimine (Mehmet Ali Erbil) kalmıştır. Hababam geleneği devam etmekte, söz konusu sınıf hocalarına ve idareye zor anlar yaşatmaktadır. Bu durumu fırsat bilen Deli Bedri, okulu kat karşılığı müteahite satıp yerine plaza yapılmasını planlamaktadır.

Onun bu hayalinden haberdar olan okul müdiresi Fatoş Hoca (Hülya Kocyiğit) okulun satılma bahanesi olan Hababam Sınıfı ile mücadele edebilmek için eski Hababamcıları göreve çağırır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
M

@mdhre

8 yıl önce

keşke çekmeseydiniz
S

@setenayfb

9 yıl önce

1.1 / 10

O ezberlediğimiz Ertem Eğilmez Hababam serisinin, tabir-i caizse içine edilmiş hali. Bence böyle bir filme hiç izin verilmemeliydi. Kemal Sunal'ın, Tarık Akan'ın, Halid Akçetepe'nin yerini kimse dolduramaz, onların karakterlerini şimdi kimse tekrar oynayamaz, tek iyi yanı belki bunu görmüş olduk, bir de devamını çektiler tam bir faciaydı bence. İzlemişsinizdir ama izlemeyen varsa izlemesin diyorum.

@lowen

11 yıl önce

3.5 / 10

Genel olarak baktığımzda çevremde,sinema konuştuğumuz ortamlarda herkes eskisi gibi değil ama yine de izlenir yorumunu yapmış,hemen hemen bende bu yoruma katılıyorum,ama şuna değinmek istiyorum eski Hababam Sınıfı filmlerinin IMDB'de 8 in altında puan almamış olmasına rağmen bu filmin 2.5 gibi bir puan alması aslında anlatılmak istenen herşeyi gayet net bir biçimde ortaya koyuyor..
SPOILER

Hababam Sınıfı Merhaba filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Hababam Sınıfı Merhaba filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Hababam Sınıfı Merhaba filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL