Hababam Sınıfı Askerde

(2005)

Wacky Class in Army

Film 1 Saat 52 Dk. Komedi Türkiye 14 Ocak 2005

2.7

212 OY
PUAN VER
5

Imdb: 3.3 (7.853 OY)

KONUSU
Yaşıtları çoktan iş güç sahibi olmaya başlayan Hababam sınıfı öğrencileri, okul müdürü Deli Bedri nin bulduğu çözümle, bir sabah ansızın askeri inzibatlar tarafından uyandırılırlar. Acaba, haylazlıkları, artık, tahammül edilemeyecek boyutlara varan sınıf, kışlada adam olabilecek midir? Ama kırk yıll ... Devamı
Yaşıtları çoktan iş güç sahibi olmaya başlayan Hababam sınıfı öğrencileri, okul müdürü Deli Bedri nin bulduğu çözümle, bir sabah ansızın askeri inzibatlar tarafından uyandırılırlar. Acaba, haylazlıkları, artık, tahammül edilemeyecek boyutlara varan sınıf, kışlada adam olabilecek midir? Ama kırk yıllık hababam değişmez ve son sürat yaramazlıklarına devam eder.

Öğretmenlerden sonra uğraşma sırası artık komutanlardadır. Hababam ve aynı bölükteki diğer bir tabur arasında rekabet başlar. Üstelik bu taburun tamamı kızlardan oluşmaktadır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@delahoya

3 ay önce

6.1 / 10

Ertem eğilmez in haricinde çekilen hiç bir hababam sınıfı komik olmadı olamazda.

Hababam isminin ekmeğini yemeyi bırakıp, bu kadro daha iyi geliştirilmiş bir senaryo ile komedi çekmeye çalışsaydı daha hafızalarda kalan , izlenebilir bir film ortaya çıkardı.

@lowen

14 yıl önce

2.5 / 10

Açıkçası bu hababam sınıfı filmlerini niye devam ettiriyolar anlayabilmiş değilim,Serinin yeni versiyonun içersinde ilk film diğer ikisine oranla daha iyi,gerisini izlemesenizde birşey kaybetmezsiniz..
SPOILER

Hababam Sınıfı Askerde filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Hababam Sınıfı Askerde filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Hababam Sınıfı Askerde filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL