Hababam Sınıfı 3,5

(2005)

Wacky Class 3,5

Film 1 Saat 38 Dk. Komedi, Gerilim Türkiye 6 Ocak 2006

2.6

228 OY
PUAN VER
5

Imdb: 2.9 (8.602 OY)

KONUSU
Askerliğini bitiren Hababam Sınıfı yuvasına geri döner. Bir türlü iflah olmayan sınıf, Çamlıca Lisesinin müdür ve öğretmenlerini yeniden çileden çıkarmak üzeredir.

Okul müdürü Deli Bedri Hababam Sınıfını bu kez kesin göndermek niyetindedir. Karısı Deli Bedriye ve oğlu ile beraber okula taşınır. Tür
... Devamı
Askerliğini bitiren Hababam Sınıfı yuvasına geri döner. Bir türlü iflah olmayan sınıf, Çamlıca Lisesinin müdür ve öğretmenlerini yeniden çileden çıkarmak üzeredir.

Okul müdürü Deli Bedri Hababam Sınıfını bu kez kesin göndermek niyetindedir. Karısı Deli Bedriye ve oğlu ile beraber okula taşınır. Türlü numaralarla onlardan kurtulmaya kararlıdır. Deli Bedriyeyi de çok geçmeden düşmanları arasına katan Hababam Sınıfını yeni sürprizler beklemektedir. Okul koridorlarında yeni bir kovalamaca başlar.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
B

@buseeylul

11 yıl önce

Eski Hababam Sınıfı'nın tadını veremediniz, veremeyeceksiniz. En azından adına hakaret eder gibi bir yeniliğe girmeseydiniz. İzlediğinize izlemediğinize, aradığınız eski tadı aramamış olmayı dileyeceksiniz.

@lowen

13 yıl önce

1.5 / 10

Verdiğim 15 puan filmin eski oyuncularının hatırınadır,bu kadar kötü bir Hababam Sınıfı olamaz,olmamalı,umarım devam ettirmezler,çünkü giderek işi batırıyolar...
T

@team_sah

13 yıl önce

1 / 10

rezalet bir filim

@anton

14 yıl önce

1 / 10

şehirlerarası otobüslerde gösterime girmesi büyük olay yaratmıştı. ben de galadaydım. kimi seyircilerden horlama sesleri gelse de filmin etkilediği insanlar saat 03:30 itibarıyla eskişehir-ankara karayolunda otobüsü ateşe verdiler. öyle de yakıcı bir filmdir...

@alone

15 yıl önce

1 / 10

Seda sayanlı, Kibariyeli bir Hababam Sınıfını piyasaya film adı altında sürüp üstüne bununla övünen bir kitleyi televizyonlarda görmek. Bir söz vardı, bkz : şakaysa hiç komik değil, ciddiyse çok komik.
SPOILER

Hababam Sınıfı 3,5 filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Hababam Sınıfı 3,5 filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Hababam Sınıfı 3,5 filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL