7.6

371 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8 (183.235 OY)

Süre

1 Saat 20 Dk.

Ülke

ABD

KONUSU

Amerikalı yazar Jesse ile Fransız Celine, Budapeşte'den Viyana'ya giden bir trende tanışırlar. Birbirlerinden hoşlansalar da, herşey orada kalır. Bundan dokuz yıl sonra yeni kitabının tanıtımı için Fransa'ya gelen Jesse, uçağının kalkmasına çok az bir zaman kala Paris'te Celine ile buluşur. Onlara ayrılmış bu bir kaç saati Paris manzarası içinde dolaşarak ve hiç fırsatını bulamadıkları şeylerden konuşarak ve yakınlaşarak geçireceklerdir. Richard Linklater'in uluslararası festivallerde epey ilgi gören filmi, her zaman olduğu gibi yazar/yönetmenin insan ilişkilerinin doğasına yapmayı çok sevdiği yolculuklardan biri. Zeka dolu diyaloglarıyla izleyeni ipnotize ediyor.

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (26)

@ustilago yazdı...

Per, 31 Mar 2016, 20:18 (2 yıl önce)

pahalı bir çerez

@mukozkan yazdı...

Cum, 28 Ağu 2015, 13:55 (2 yıl önce)

Serinin 3 filmini de izledim en sıkıcı olanı buydu. İlk filmden sonra çekilmemesi gerekirdi. İlk filmde en azından merak duygusunu yaşayıp filmi hatıralarımızda taze tutmuştuk. Sadece 80 dk olduğu için ve 8.0 puan aldığı için izlemek istedim. Güzel değildi.

@bilgebayrak yazdı...

Sal, 13 Oca 2015, 11:07 (3 yıl önce)

aralarındaki diyaloglar insanı o kadar içine çekiyor ki sanki onlarla sohbet ediyormuşsun gibi geliyor. nasıl bittiğini anlamadım. çok içten bir yapım

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Gün Batmadan filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Gün Batmadan filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Gün Batmadan filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER