Anna Yorumları

Anna filmi detayları

@dilekcandar

7 ay önce

5.3 / 10

Kızıl serçe tadında yapmaya çalışmışlar hatta bir çok benzerliği bile var. Ama çok eksik kalmış. Özellikle konunun işlenişi bazında. Başroldeki kızı da yakıştıramadım bu rol için. Çıtır çerezlik bir film.

@stiff

10 ay önce

7.5 / 10

İlk bölümde zaman döngüsü biraz karışık gözüküyor; sürekli ileri-geri sarıyor ama kesinlikle anlaşılabilir şekilde aktarılıyor. Bol bol Rusça ve Rusya atmosferi, az biraz Paris, bitmek bilmeyen bir aksiyon ve son 5 dakikasında bile gizem barındırıyor. Tek istediğim bol aksiyonlu bir suikastçi filmi izlemekti, aşık olmak planlarımda yoktu. 7,5/10

@warriorpoet

11 ay önce

Müzikler güzeldi. Hiç sıkılmadan izlenecek filmlerden biri.

@ravenna

1 yıl önce

7.4 / 10

Luc Besson'un sevdiğim filmleri vardır.Bu da bence güzel bir casus filmiydi.Sıkmadı beni. Sasha Luss'n da performansı hiç fena değildi.Güzellliğine ayrı yer açmak istiyorum taş gibiydi hatun :)Başta ağır başlayıp bir süre sonra temposunu hızlandıran,çeşitli oyun ve flashbacklerle de bir ivme yakalayıp seyir zevkini yükselten aksiyonu da gayet iyi bir film.İyi seyirler dilerim.

@oznks

1 yıl önce

6.5 / 10

Kadın başrol karakterlerin güçlerinin ayarını tutturamıyorlar, bu insanların zayıf yanlarını da görmeden onları benimseyemiyoruz maalesef.
The thing in remake i annihilation u hatırlayın, natalie nin radyasyon mu ne boksa o şeyin etkisi altına girmediğine ve girmeyeceğine film boyunca emindik, while the thing de kürt russel abimiz bile bi ara gel gitler yaşarken.
007 bile takıltığı iki hatunu aynı masaya oturtup siz benim ailemsiniz bundan sonra 3lü takılalım minvalde konuşmamıştır.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL