6.5

30 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.6 (52.095 OY)

KONUSU
Anna Poliatova, temelde bir suikastçıdır ama asla normal bir suikastçı değil. Onun çarpıcı güzelliğinin altında altında dünyanın en korkulan hükümet suikastçılarından biri yatar. 24 yaşında olan Annanın kim olduğunu ve içinde kaç kadın saklandığını kimse bilmemektedir. Genç kadın, Moskovada pazarınd ... Devamı
Anna Poliatova, temelde bir suikastçıdır ama asla normal bir suikastçı değil. Onun çarpıcı güzelliğinin altında altında dünyanın en korkulan hükümet suikastçılarından biri yatar. 24 yaşında olan Annanın kim olduğunu ve içinde kaç kadın saklandığını kimse bilmemektedir. Genç kadın, Moskovada pazarındaki sıradan bir satıcı mı, Pariste yaşayan bir model mi, yozlaşmış bir polis mi, yoksa sadece zorlu bir satranç oyuncusu mu? Onun gerçekte kim olduğunu bilmek için oyunun sonuna kadar beklemek gerekecektir.

FRAGMAN

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@dilekcandar

5 gün önce

5.3 / 10

Kızıl serçe tadında yapmaya çalışmışlar hatta bir çok benzerliği bile var. Ama çok eksik kalmış. Özellikle konunun işlenişi bazında. Başroldeki kızı da yakıştıramadım bu rol için. Çıtır çerezlik bir film.

@stiff

3 ay önce

7.5 / 10

İlk bölümde zaman döngüsü biraz karışık gözüküyor; sürekli ileri-geri sarıyor ama kesinlikle anlaşılabilir şekilde aktarılıyor. Bol bol Rusça ve Rusya atmosferi, az biraz Paris, bitmek bilmeyen bir aksiyon ve son 5 dakikasında bile gizem barındırıyor. Tek istediğim bol aksiyonlu bir suikastçi filmi izlemekti, aşık olmak planlarımda yoktu. 7,5/10

@warriorpoet

4 ay önce

Müzikler güzeldi. Hiç sıkılmadan izlenecek filmlerden biri.

@ravenna

7 ay önce

7.4 / 10

Luc Besson'un sevdiğim filmleri vardır.Bu da bence güzel bir casus filmiydi.Sıkmadı beni. Sasha Luss'n da performansı hiç fena değildi.Güzellliğine ayrı yer açmak istiyorum taş gibiydi hatun :)Başta ağır başlayıp bir süre sonra temposunu hızlandıran,çeşitli oyun ve flashbacklerle de bir ivme yakalayıp seyir zevkini yükselten aksiyonu da gayet iyi bir film.İyi seyirler dilerim.

@oznks

1 yıl önce

6.5 / 10

Kadın başrol karakterlerin güçlerinin ayarını tutturamıyorlar, bu insanların zayıf yanlarını da görmeden onları benimseyemiyoruz maalesef.
The thing in remake i annihilation u hatırlayın, natalie nin radyasyon mu ne boksa o şeyin etkisi altına girmediğine ve girmeyeceğine film boyunca emindik, while the thing de kürt russel abimiz bile bi ara gel gitler yaşarken.
007 bile takıltığı iki hatunu aynı masaya oturtup siz benim ailemsiniz bundan sonra 3lü takılalım minvalde konuşmamıştır.
SPOILER

Anna filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Anna filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Anna filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL