7.3

3 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.6 (7.431 OY)

KONUSU
Anna Poliatova, temelde bir suikastçıdır ama asla normal bir suikastçı değil. Onun çarpıcı güzelliğinin altında altında dünyanın en korkulan hükümet suikastçılarından biri yatar. 24 yaşında olan Annanın kim olduğunu ve içinde kaç kadın saklandığını kimse bilmemektedir. Genç kadın, Moskovada pazarınd ... Devamı
Anna Poliatova, temelde bir suikastçıdır ama asla normal bir suikastçı değil. Onun çarpıcı güzelliğinin altında altında dünyanın en korkulan hükümet suikastçılarından biri yatar. 24 yaşında olan Annanın kim olduğunu ve içinde kaç kadın saklandığını kimse bilmemektedir. Genç kadın, Moskovada pazarındaki sıradan bir satıcı mı, Pariste yaşayan bir model mi, yozlaşmış bir polis mi, yoksa sadece zorlu bir satranç oyuncusu mu? Onun gerçekte kim olduğunu bilmek için oyunun sonuna kadar beklemek gerekecektir.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@oznks

1 ay önce

6.5 / 10

Kadın başrol karakterlerin güçlerinin ayarını tutturamıyorlar, bu insanların zayıf yanlarını da görmeden onları benimseyemiyoruz maalesef.
The thing in remake i annihilation u hatırlayın, natalie nin radyasyon mu ne boksa o şeyin etkisi altına girmediğine ve girmeyeceğine film boyunca emindik, while the thing de kürt russel abimiz bile bi ara gel gitler yaşarken.
007 bile takıltığı iki hatunu aynı masaya oturtup siz benim ailemsiniz bundan sonra 3lü takılalım minvalde konuşmamıştır.
SPOILER

Anna filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Anna filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Anna filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL