VİZYONDA

6.6

49 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.6 (68.400 OY)

Vizyon Tarihi

1 Mart 2018

Süre

2 Saat 20 Dk.

Ülke

ABD

Senaristler

Justin Haythe

KONUSU

Dominika Egorova (Jennifer Lawrence), Rus güvenlik servisinde eğitimli bir "baştan çıkarıcı" olan "sparrow (serçe)" olma isteği üzerine eğitilir. Dominika vücudunu bir silah olarak kullanmayı öğrenir ancak kişiliksizleştirme eğitimi süreci boyunca benlik hissini korumak için mücadele eder. Haksız bir sistemde kendi gücünü bulması, programın en güçlü varlıklarından biri olarak yükselmesine sebep olur. İlk hedefi ajansın Rus istihbarat alanına en hassas nüfuzunu sağlayan CIA yetkilisi Nate Nash'dir. (Joel Edgerton) İki genç görevli kariyerlerini, bağlılıklarını ve her iki ülkenin güvenliğini tehdit eden bir aldatmacaya düşerler.

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (10)

@dilarakrkmz yazdı...

Çar, 20 Haz 2018, 22:06 (4 gün önce)

5.8 / 10

şimdi bu tarz filmlerde amerikan propagandasına hazır olmak gerekiyor elbette ama hazır olsa da insan bu kadar abartıyı görünce gülesi geliyor. Aralarındaki soğuk savaş bitmez bu iki ülkenin hiç. Amerika'nın kendini bu kadar sevgi pıtırcığı, insan dostu olduğunu göstermesi artık gına getirse de filmi oyuncuların performansı için izledim ki içimde azıcık da olsa umut vardı gerçek bir casus hikayesi izlerim diye. Oyuncu performanslarını beğendim ama senaryo konusunda sıkıntılarım var, o son için yeterli altyapıyı oluşturamadıklarını düşünüyorum. ha bir de Lawrence ve Edgerton arasındaki kimyanın uyuşmadığını söyleyenler olmuş, ne yalan söyleyeyim katılmadan edemiyorum. ki Schoenaerts ile kızımızın bakışmaları arasındaki o elektrik daha fazla hissettirilmiş. ki filmde amca yeğenler varın gerisini siz düşünün :))

@mamcici yazdı...

Pzt, 28 May 2018, 15:21 (3 hafta önce)

Filmde üç iyi rus karakteri var. İkisi amerikan yanlısı ajan, Üçüncüsü de bir anne. O da amerikaya karşı boş değil tabi. Hem rus'da olsa anneler iyi olabilir di mi ama? Allah belanızı versin bin kere. Bıkmadınız şu berbat filmlerinizde anti Komünizm propagandası yapmaya.

@shamur-musti yazdı...

Cum, 18 May 2018, 23:58 (1 ay önce)

7 / 10

Güzeldi. Vakit geçirilebilir. Ama gereksiz uzunlukta gibiydi sanki. Sonu şaşırtıcıydı. Tavsiye ederim. Açık sahneleri de bol bilginize,

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Kızıl Serçe filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kızıl Serçe filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kızıl Serçe filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI