5.7

286 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6 (243.476 OY)

KONUSU
Hikaye, kırık kalbinin acısından kurtulmak için İtalyaya giden Amerikalı bir turist, Frank (Depp)in etrafında şekilleniyor. Olağanüstü bir kadın olan Elise (Jolie)nin yoluna çıkmasıyla işler değişir. Ancak Elisenin onunla karşılaşması aslında tesadüf değildir. Arka planda Venedikin nefes kesen manza ... Devamı
Hikaye, kırık kalbinin acısından kurtulmak için İtalyaya giden Amerikalı bir turist, Frank (Depp)in etrafında şekilleniyor. Olağanüstü bir kadın olan Elise (Jolie)nin yoluna çıkmasıyla işler değişir. Ancak Elisenin onunla karşılaşması aslında tesadüf değildir. Arka planda Venedikin nefes kesen manzaraları eşliğinde Frank, bir ilişkinin ardından koşarken aslında etrafında tehlikeli entrikaların döndüğünü fark eder.
Johnny Depp

Frank Tupelo

Angelina Jolie

Elise Clif...

Paul Bettany

Inspector ...

Timothy Dalton

Chief Insp...

Steven Berkoff

Reginald Shaw

Rufus Sewell

The Englis...

Christian De Sica

Colonnello...

Alessio Boni

Sergente C...

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@hrarchon

1 yıl önce

7.1 / 10

Sürpriz son.

Demek ki neymiş? Aptalı oynamak zekâ işi imiş.

@egemenkaratas

1 yıl önce

8.7 / 10

bu kadar negatif yorumu hak etmeyen bir film...
G

@gadfather

3 yıl önce

Filmin kötü olduğunu çok geçmeden fark edebilceğiniz bir film

@havlayankuzu

8 yıl önce

1 / 10

Depp ve Jolie ikilisi değil de daha az şöhret sahibi birilerini bulsalarmış,çok daha eğlenceli bir romantik aksiyon izleyebilirdim. Ben bu haliyle de eğlendim filmde. Elbette filmin belirli bir klişe dinamiği var ancak bu türden, Amerikan tipi romantizm algısından ne umuyorsanız,zaten film onun üzerine kurulmuş. Sürpriz bir finalle nihayete eren film, izleyicisine kısa bir romans yaşattıktan sonra,ardında biraz hava gazı bırakarak kayboluyor. Bir bardak kola gibi. Sıcakta gider.

@vfv

9 yıl önce

İki süper starın aynı filmde olması beklentiyi fazla tutuyor ve bu yüzden olumsuz yorumlarla da karşılaşmak mümkün halbuki film benim açımdan bekleneni fazlasıyla karşılamış durumda. Çünkü zekice hazırlanmış abartısız senaryosu gizemli ve izlerken merak duygusunu sürekli taze tutuyor. Ayrıca oyuncuların kamera arkasında tartıştıkları söylensede bunu profesyönel bir şekilde kamera önüne yansıtmayıp filmde ne kadar uyumlu bir kimyaya sahip oldugunu net bir şekilde görüyoruz. Filmin son bölümlerinde heyecanın artması ve şok etkisi yaratan başarılı finalinin yanı sıra zaman zaman güldüren mizahi bir havası olması ayrıca Venedik in ve çekildiği diğer mekanların güzelliklerini farklı açılardan harika bir şekilde sunan bir film oldugunu düşünüyorum. johnny depp ve Angelina Joly gibi iki ismin bir arada oldugu bir filmi izlemek bile bizim için başlı başına büyük bir şans değil midir zaten. Bazıları bence fazlasıyla aksiyon beklemiş olmalı. Halb
... Devamı
İki süper starın aynı filmde olması beklentiyi fazla tutuyor ve bu yüzden olumsuz yorumlarla da karşılaşmak mümkün halbuki film benim açımdan bekleneni fazlasıyla karşılamış durumda. Çünkü zekice hazırlanmış abartısız senaryosu gizemli ve izlerken merak duygusunu sürekli taze tutuyor. Ayrıca oyuncuların kamera arkasında tartıştıkları söylensede bunu profesyönel bir şekilde kamera önüne yansıtmayıp filmde ne kadar uyumlu bir kimyaya sahip oldugunu net bir şekilde görüyoruz. Filmin son bölümlerinde heyecanın artması ve şok etkisi yaratan başarılı finalinin yanı sıra zaman zaman güldüren mizahi bir havası olması ayrıca Venedik in ve çekildiği diğer mekanların güzelliklerini farklı açılardan harika bir şekilde sunan bir film oldugunu düşünüyorum. johnny depp ve Angelina Joly gibi iki ismin bir arada oldugu bir filmi izlemek bile bizim için başlı başına büyük bir şans değil midir zaten. Bazıları bence fazlasıyla aksiyon beklemiş olmalı. Halbu ki bu filmde her şeyden bir tutam var. Az aksiyon biraz romantim biraz komedi biraz gizem. Filmin gişede de başarılı oldugunu söylemekte fayda var. Tavsiye edilir. 10/ 8.0

@ce_alperen

10 yıl önce

otobüs yolculuğu sırasında elimde sadece bu olduğundan izlediğim film , otobüsle yaptığım 12 saatlik yolculuk esnasında en çok bu fimi izlerken sıkıldım...

@visoykan

10 yıl önce

5 / 10

Film 2005 Jerome Salle'nin yazıp yönettiği Anthony Zimmer filminin altyazı okuyamayan Amerikalılar için yeniden çevrimidir ama kötü bir çevirim maalesef.

Orjinal filmde Sophie Marceau ve Yvan Attal gibi iki Fransız değerli oyuncunun yanı sıra muhteşem çekiler ve hoş bir kamera kullanımı vardı.

neyse olan olmuş Johnny Depp ve Angelina Jolie ikilisini daha farklı bir yönetmen ve iyi seneryolu bir filmde görmek isterdim.
S

@selmanonurrr

10 yıl önce

Sıradan bir konu . Normal şartlar altında zaman kaybı, ancak Angelina Jolie ve Johnny Deep gibi yıldızlar filmi taşımış.

@ruby

10 yıl önce

filmde yapay olan bir şeyler var, bir durağanlık. Ama izlemek zaman kaybı denilecek bir film değil, Venedik'i kullanması ve bazı sahnelerdeki ışık kullanımı çok hoşuma gitti.
H

@hepileri

11 yıl önce

film o kadar kötü ki johnny depp bile kurtaramamış ne kadar kötü olduğunu siz ordan hesaplayın.

@aglayanayvaileg

11 yıl önce

Başrol oyuncuları bu kadar iddialı olduğu için filmden beklediğimi alamadım sanırım.

@ramazanpidesi

11 yıl önce

6.5 / 10

johnny depp ve angelina jolie ikilisi için izlenmeye değer..
A

@asyagurgun

12 yıl önce

angelina giderek kemiklesiyor, johnny fecı yaslanıp mal mal bakıyor , bu ıkısının bır arada oldugu bır fılm bu kadar sacma ve bu kadar sıkıcı olabılıyor, dunya nereye gıdıyor ? vallahı cıvısı cıktı demedı demeyın ...

@nealaka

12 yıl önce

6 / 10

venedik için izlenir.
H

@hohawe

12 yıl önce

Filmi izlerken konuymuş senaryoymuş pek ilgimi çekmedi de, Johnny Depp'in yaşlanmış olduğu gerçeğine üzüldüm. Film yeni bir şey söylemiyor bence tam olarak karşılığı:çerezlik.
SPOILER

The Tourist filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

The Tourist filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

The Tourist filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL