Siyah Telefon Yorumları

Siyah Telefon filmi detayları

@linquter

1 ay önce

6.9 / 10

Joe Hill'in hikayesinden uyarlama, bence hikayesinden daha iyi olmuş. Hikaye çok ilgimi çekmediği için filmden de çok bir beklentim yoktu dolayısıyla beğendim. Oyunculuklar ve maske tasarımı iyiydi. Fazla beklentiye girmeden izlenebilir.

@delahoya

4 ay önce

4 / 10

Yönetmen koltuğunda ki isim Scott Derrickson olunca ister istemez izlemeden önce Sinister ile bir kıyasa sokuyor insan. Ayrıca filmi izlemeden evvel biraz araştırınca Stephen King
'in oğlunun yazdığı kısa öyküden ortaya çıktığını duyunca biraz daha beklentim artmıştı.

Uzun zamandır bu kadar beklenti ve umut dolu bir filme başlayıp yanıldığım bir film olmamıştı. Gece gece hayal kırıklığına uğradım desem abartmam.

@fthgzl79

1 yıl önce

5.2 / 10

Hiç sürükleyici değil. Sıradan bir gerilim filmi ama gerilecek bir şey de yok ortada.

@betelgeuze

2 yıl önce

Oldukça iyi bir gerilim filmi. Baştan sona hoşuma gitti. Hiç sıkmadan ilerliyor. Oyunculuklar da ise özellikle çocuk oyuncular çok iyiydi.
A

@aytug_kutuk

2 yıl önce

7.8 / 10

2021 en iyi korku filmleri arasında kesinlikle yer bulur.
Katil , katilin kardeşi , küçük kız , Finn ve babaları hepsi güzel oynamışlar.
Konu olarak çok özgün buldum , çocukları kaçırma usülünden tut adamın tarzına , nasıl öldürdüğüne kadar (yaramaz çocuk oyunu) yönetmen farklılık yaratmış.
Hikaye olarak çok yetersiz kalmış mesela katil bir ara ağlıyordu , kesin geçmişte bir travması var fakat filmde buna değinilmemesi olmamış keza annenin intiharı vesaire gibi durumlar da çok karışık bir hikaye , oralara da değinebilirlerdi.
Filmde bazı mantık hataları var , katil nasıl yere kilim serildiğini veya yukarıdaki demirin söküldüğünü görüp cezalandırmıyor. Ya da telefon kopunca bir daha ölüler neden ona ulaşamayacak
Yan karakterler çok etkisiz kalmış. Hikayeden baba kız ve polisleri sil çocuk zaten kurtulurdu. Ölüler ve çocuk yaptı her işi.
Metafizik ve korkunun güzel harmanlandığı iyi bir film. Korku severler mutlaka izlesin

@deadmanwalking

2 yıl önce

7 / 10

İşin içine metafizik girince izlemeye değer bir film

@asdf_13

2 yıl önce

7 / 10

Mistik olaylar arasında herhangi bir sebep sonuç ilişkisi kurulmaması hoşuma gitmese de işlenişi sürekli seyirciyi diri tutmaya odaklanmış, keyifli bir seyirlik.
M

@mekeroz

2 yıl önce

7 / 10

son yıllardaki en iyi gerilim filmlerinden ..

@volkk

2 yıl önce

10 / 10

Muhteşem. Çok beğendim. Mutlaka izleyin.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL