Rüzgarda Salınan Nilüfer Yorumları

Rüzgarda Salınan Nilüfer filmi detayları

@miss_nobody

1 ay önce

Muhteşem yakalanmış detaylarla belli bir sınıfı dupduru sunmuş.Ne eksik ne fazla diyebiliriz.

@zenobiaa

11 ay önce

8.9 / 10

bi farklılık göremedim klasik drama

@zorba

2 yıl önce

Orta üst sınıfın kendi açmazları içerisinde zavallı bir şekilde debelenmelerini ustalıkla işlemiş yönetmen. Gözlem yeteneği kesinlikle üst seviyede. Film underrated kalmış maalesef.

@berat_k

2 yıl önce

7.5 / 10

Filmi geç keşfetmişiz. Ülkemiz sinemasında çok da rastlamadığımız türden ve atmosferden bir yapım. Eleştirdiği kesim toplumun birçok kısmını içeriyor. Zaten insanlar değil mi aldığı yeni macbook’la kafeye oturunca, yanına da güzel bir kahve söyleyince kitap yazabileceğini düşünen? "Yapan nasıl yapıyor?"

@poormf

3 yıl önce

7.5 / 10

"Çoğunluk" filmindeki pasif agresif anlatım yerine, üretmeden tüketen insanları ve evlilik kurumunu daha sade ve gerçekçi bir anlatımla ele almış. Küçük kızın tablet bilgisayarıyla çektiği, kendi dünyalarını yaşayan insanların fotoğrafı... 75/100

@daw

3 yıl önce

8.5 / 10

Tokat niteliğindedir, üzebilir.

@ozan_taylan

4 yıl önce

10 / 10

Hemen aşağıdaki yoruma kesinlikle katılmakla beraber söylemeden kendimi alamayacağım Seren Yüce yine küçük burjuvanın hayatına (kendimi de hiç tenzih etmiyorum) haşırt diye geçirmiş. Çoğunluktan sonra bir başka çoğunluğun uğultusuna kamerasını tutmuş. Ve şehrin iki yakasında da bir fark olmadığını göstermiş.

@aylakmadame

5 yıl önce

9.9 / 10

Bizdeki orta sınıf hezeyanını en ustaca yansıtan isim Seren Yüce. Songül Öden’in oyunculuğu zirvede yine. Üzerine çok şey yazılabilecek bir film. Ulus Baker yaşasaydı cümlesini daha kaç kez kuracağım bakalım...
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL