In Your Eyes Yorumları

In Your Eyes filmi detayları

@zenobiaa

7 ay önce

4 / 10

Bol vaktiniz varsa izleyin..
D

@dayidream

11 ay önce

8.5 / 10

İnternette gezinerek ne izlesem diye geçirdiğim üç saatten sonra bu filme şans vermeye karar verdim. Hakkını veren özgün bir senaryoya ve iyi oyunculara sahip. Sonunu tahmin etme gibi bir olay yoktu klişe de değildi. Eğer güzel, hoş vakit geçirebileceğiniz farklı bir romantik film arayışındaysanız tam da size göre bir film diyebilirim ve kesinlikle tavsiye ediyorum. İyi ki denk gelmiş ve izlemişim :)

@ezgi124

3 yıl önce

bayıldııım

@delahoya

3 yıl önce

7 / 10

Son zamanlarda izlediğim en özgün senaryolardan birine sahipti film... Oyuncularda hakkını vermiş fakat filmde ki bana göre tek büyük eksik sonuna kadar filmin ilerleyişi adına yaptığınız bütün tahminleriniz oluyor , tabi ki sonu hakkında da...

Olumsuz yönünü anlatsakta daha iyisi yapılabileceği ve senaryoyu kötü kullandıklarını düşündüğüm içindi... Film kesinlikle kendini sonuna dek izlettiriyor...

@kitapkafa

4 yıl önce

Film başta o kadar garip ilerliyor ki böyle gözlerinizi fal taşı gibi açıp izliyorsunuz. Ama sonrasında bu etki azalıyor biraz. İzlenmeyecek bir film diyemem ama bu film tadında olan Her, Perfect Sense, I Originskadar olamamış.

@taranburcu

4 yıl önce

Filmin iyi bir hikayesi var esasen ama güzel işlenememiş. Yani birkaç saçmalığı görmezden gelirsek güzel bir başlangıç sahnesi ardından temposu pek aşağı düşmemişken, kalkıp klişenin de klişesi işler yapmaya ne lüzum vardı? Gerçi ben sempatik ve tatlış oyuncularımızın hatrına sonuna kadar izledim. Sanırım filmin imbd notunun yüksek olması sırf bu oyuncuların hatrına.

@fadik

5 yıl önce

6.5 / 10

The lake house un farklı bir versiyonu gibi olmuş. İzlenir mi? İzlenir.

@berilakay

5 yıl önce

8.2 / 10

konusunun özgü olması bir yana insan filmin başında "noluyo ya" oluyor ama sonra içinden keşke benimde böyle konuşbilceğim biri olsa demiyor değil. çerezlik güzel bi filmdi.

@walkingonsunshi

5 yıl önce

bitse de gitsek filmlerinden biriydi bence çok sıkıcı buldum , konu özgün olabilir ama cidden bunaltıcı bir filmdi.

@airking

5 yıl önce

6.4 / 10

Hoş, değişik bir film. İzlemenizi tavsiye ederim. Oyuncular da fena değildi. 70/100
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL