Suikast Treni Yorumları

Suikast Treni filmi detayları

@hedera

1 ay önce

4 / 10

Tarantino etkisinde kalınmış ama yanından bile geçemez, vasat.
D

@darknatres

2 ay önce

Gene olsa izlenir. Kara komedi

@furkandgn9

2 ay önce

5 / 10

Bir süredir izlediğim en kötü filmdi. Cıvık Marvel şakaları, klişe aksiyon öğeleri ve bir dolu saçma rastlantıyla bezenmiş bir aksiyon parodisiydi. Ama sorun şu ki film kendini ciddiye alıyor, kendisine büyük bir özgüvenle inanıp rastlantılarını komik olduğunu düşündüğü saçmalıklara yamıyor. Brad Pitt ve diğerlerinin sevimsiz oyunculukları da -ki bunun sorumlusu oyuncular değil- işin içine girince ortaya kakafoni çıkmış. Dünya çapında bu kadar yüksek puanlar almasına da çok şaşırdım doğrusu. İnsanların eğlenmeye ihtiyacı var anladığım kadarıyla. Ama ben pek eğlenmedim.

@max_manus

2 ay önce

7.5 / 10

şurası öyle olmuş, burası böyle olmuş diye didiklenecek, detaylarda mantık aranacak bir film değil. tamamen "popcorn-movie" tadında, sıkıldığınız boş bir anınızda "geyik" olsun diye çekilmiş, eğlencelik bir film. amacına da ulaşmış, keyifle izledim, bazı sahneleri aklıma geldikçe gülümseyerek anımsayacağım.

@asdf_13

2 ay önce

5.5 / 10

Suç-Komedi zor bir tür. En iyi örneklerini Guy Ritchie'den izlediğimi düşünüyorum. Türü bu kadar zor kılan şey ise dengeli bir ton tutturmak. Bana göre bu filmin başarısız olduğu şey de bu. Laçka karakterlerin komik hallerine gülerken birden ciddi bir hikaye anlatımına girince hiç çekilmiyor. bu geçişlerin çok daha dengeli olması lazım.
Ayrıca trenli sahnelerde CGI çok göze batıyordu.

@brungbebas

3 ay önce

New generation of Tarantino
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL