Top Gun: Maverick Yorumları

Top Gun: Maverick filmi detayları

@asdf_13

1 hafta önce

7 / 10

tıpkı ilk filmdeki gibi hikayeyi umursamadım ve karakterleri önemsemedim. her şey karikatürize, derinlikten yoksun idi. yalnız ilk filmden farklı olarak çok daha güzel aksiyon sahnelerine sahip olduğu için büyük ekranda keyif aldım. imax salonda izlenirmiş aslında.
D

@darknatres

1 ay önce

60 lık Tom cruise ilkinden hiç farkı yoktu. İzlettirdi.

@serkanaydemir

1 ay önce

6 / 10

İyi hoş da abartmasak mı!

8.5 puan almış bir film sizlere ne vadediyorsa burada ondan eser yok diyerek başlıyorum yorumuma. Kötü değil de bu abartı arkadaş ya. Film öyle harika falan değil. Birkaç sahne hoşunuza gidiyor o kadar. Öncesi ve sonrası hep klişe dolu. Özellikle kaslı adamlar, Amerikan futbol topu ve sahil sahnesi tam bir saçmalık. Bak tamam uçak sahnelerinin olduğu filmler az da bu da şişmiş bir balon olmuş. Tekrar söylüyorum film kötü değil, gayet izlenilir bir film de aldığı puan bu değil. Kimse de uranyumu yaratıp üstüne dünyada bunu kullanan Amerika sen hayırdır da başka -neresi olduğu belli değil- ülkenin teknolojisine saldırıyorsun, dememiş. Suç la bu. Filmin senaryosu saçmalık. Ortada mantık yok hani. Teröristlerin eline geçer ne bileyim bir süre sonra saldırı tehdidi alırsın falan da yok yani. Tom'un filmleri iyi hoştur da bu son zamanda yaptıklarının altında kalmış filmimiz. Beğendim de 7 puan alsa yeter tarzda bir film var elimizde. Gereksiz yaratılan drama da s
... Devamı
İyi hoş da abartmasak mı!

8.5 puan almış bir film sizlere ne vadediyorsa burada ondan eser yok diyerek başlıyorum yorumuma. Kötü değil de bu abartı arkadaş ya. Film öyle harika falan değil. Birkaç sahne hoşunuza gidiyor o kadar. Öncesi ve sonrası hep klişe dolu. Özellikle kaslı adamlar, Amerikan futbol topu ve sahil sahnesi tam bir saçmalık. Bak tamam uçak sahnelerinin olduğu filmler az da bu da şişmiş bir balon olmuş. Tekrar söylüyorum film kötü değil, gayet izlenilir bir film de aldığı puan bu değil. Kimse de uranyumu yaratıp üstüne dünyada bunu kullanan Amerika sen hayırdır da başka -neresi olduğu belli değil- ülkenin teknolojisine saldırıyorsun, dememiş. Suç la bu. Filmin senaryosu saçmalık. Ortada mantık yok hani. Teröristlerin eline geçer ne bileyim bir süre sonra saldırı tehdidi alırsın falan da yok yani. Tom'un filmleri iyi hoştur da bu son zamanda yaptıklarının altında kalmış filmimiz. Beğendim de 7 puan alsa yeter tarzda bir film var elimizde. Gereksiz yaratılan drama da sıktı diyebilirim bir de.

Abartmayın, keki fazla kabartmayın.
Saygılar

@patrickjane

2 ay önce

Miles Teller - Great Balls of Fire performansı için: https://youtu.be/pVcMsjyKlaM

@hrarchon

2 ay önce

8.7 / 10

Eski filmin üzerine çok hoş olmuş gerçekten. Tavsiyedir sinefil ailesi.

@fyrat

3 ay önce

Antik Yunan'da sinema tanrısı olsa title 2500 yıl boş kalır, Tom Cruise'u beklerdi.

@comeche

3 ay önce

Bu adam çok net vadettiği kutsal topraklara götürüyor. Özellikle filmin ikinci yarısı gerçekten doyurucu şekilde hareketli.
K

@kumralada1968

4 ay önce

9 / 10

Filmi çok beğendim özellikle uçuş sahneleri gerçekten çok iyiydi, Tom Cruise aksiyon işini gerçekten biliyor. Top Gun bir klasik hep de öyle kalacak. Bence kesinlikle sinemada izlenmeli.

@cruachan

4 ay önce

9.2 / 10

İyiki bugün büyük ekranda sinemada izledim filmi, çekimler görsellik çok iyidi bu yüzden kendimi şanslı hissettim, benim izlediğim sinemada üç salona koymuşlar fakat cumartesi olmasına rağmen salonlar bom boştu 5 6 kişi vardı sadece, bence vizyondayken gidip sinemada izleyin bu filmi pişman olmazsınız.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL